Steelseries Arctis 3 mü HyperX Cloud II mi?

mehmet2ran

Hectopat
Merhaba beyler,

Steelseries Arctis 3 ve HyperX Cloud II arasında kaldım. HyperX de ses kartlı yazıyor, kulaklığı daha çok oyun için alacam. gözlük kullanıyorum o yüzden rahat ve kaliteli bir şey bakıyorum bu ikisi arasında kaldım. Bilgisi olan bu iki kulaklığın artısını eksisini yazabilir mi? Yani karşılaştırsak arada 150 TL'lik fark gerçekten var mı yoksa aralarındaki farklar için 150 TL deymez mi?
Ve kulaklıklarda ses kartı olayı nedir? ses kartı ne gibi etki sağlıyor bu konuda da bilgilendirirseniz sevinirim.

1) Kingston HyperX Cloud II İncelemesi | 27 Özellikler
2) SteelSeries Arctis 3 İncelemesi | 27 Özellikler

DN: Ses kartlı hyperX : HyperX Cloud 2 7.1 Gamer Kulaklık KIRMIZI (Ses Kartlı) KHX-HSCP-RD | HyperX | 7.1 Surround Ses Kartlı Kulaklık 53mm Driver, 7.1 Ses Kartlı HyperX Cloud 2 Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 kullanıyorum gameextra'dan almıştım ve sormuştum fiyat performans için en iyisi hangisi diye Cloud 2 önerdiler ve gayet iyi beni tatmin ediyor ses kalitesi ve müzik çalarken kulaklığı masaya koyunca yan odaya bile gidiyor sesi ama kulaklığı taktığın zaman kulağına ses yalıtımı o kadar düşüyor ki yanında ki bile duyması zor bu yönden çok güzel gece son ses müzik dinlerken dışarıya doğru ses gitmemesi gerçekten çok güzel tavsiye ederim pişman olmazsın :)

değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim :) sana bir soru sormak istiyorum, sendeki ses kartlı olan değil mi? çünkü bazıları ses kartı yok falan diyor da. Almışken sorup soruşturayım da alayım diyorum :)

450 tl yi bile vermek istemiyorum aslında 500 tl ye arctis 5 i hiç alamam :) arafta kaldım ama arctis 3 alacağım gibime geliyor. Herkes kaliteli kulaklık diyor. 300 TL verip pişman olacağımı sanmıyorum :) hadi hayırlısı olsun.
Arctis 3 7.1 için giriş seviyesinde güzel bir kulaklık oyunlarda pişman edeceğini sanmam. Müzik dinlerken bir parça memnun kalmayabilirsin ama genel olarak fiyat performans olarak iyidir.

değerli yorumun için teşekkür ederim kardeşim :) sana bir soru sormak istiyorum, sendeki ses kartlı olan değil mi? çünkü bazıları ses kartı yok falan diyor da. Almışken sorup soruşturayım da alayım diyorum :)
Bende ki ses kartlı ve baya da etkisini gösteriyor ve işin güzel tarafı ses kartı kablosu uzun olduğu için, yani ses kartının orada bir giriş var oraya takıyosun kulaklığı ben uzun yola gideyim dediğin zaman kulaklığı ses kartı girişinden çıkardığın zaman kısa olduğu için uzunluğu telefona da takabiliyorsun bu yönünü çok seviyorum unuttum söylemeyi gerçekten tatmin edici bir kulaklık kesinlikle tavsiye ederim. Bahsettiğim ürünü aşağıya link bırakıyorum. Kulaklığı kulağına taktığın zaman anlamazsın bile kulağında mı değil mi diye kafa kısmına gelen tarafın da köpük mü desem çok güzel malzemeden yapılmış bir şey var kafanı hiç acıtmıyor bile uzun kullanım süresin de çok hafif dediğim gibi kesinlikle tavsiye ediyorum. Günümün ortalama 7-8 saatini müzik dinlemekle geçiriyorum ve bana çok keyif veriyor bu kulaklık :) Bu ara da mikrofon tak çıkar özelliği var istersen çıkarıp köşeye koyabilirsin ihtiyacın olduğu zaman tekrardan takabilirsin. Youtube'den kulaklık markasını yazıp ürün incelemelerine bakabilirsin o zaman için rahat olup alacaksın diye umut ediyorum ^^
HyperX Cloud 2 7.1 Gamer Kulaklık KIRMIZI (Ses Kartlı) KHX-HSCP-RD | HyperX | 7.1 Surround Ses Kartlı Kulaklık 53mm Driver, 7.1 Ses Kartlı HyperX Cloud 2 Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı