SteelSeries Arctis 3 ve Hyperx Cloud II

Bütçe
900
Daha fazla  
Merhabalar eski kulaklığımın bozulması üzerine yeni bir kulaklık arayışına çıktım ve cloud 2 ve artcis 3 modelleri arasında kaldım . Genellikle fps oyunları oynarım herkes cloud 2 önermiş ama rahatlık açısındanda artcis 3 modeli çok öneriliyor. Uzun ömürlü kullanabileceğim hangi modeli önerebilirsiniz.

Merhabalar eski kulaklığımın bozulması üzerine yeni bir kulaklık arayışına çıktım ve Cloud 2 ve Arctis 3 modelleri arasında kaldım. Genellikle FPS oyunları oynarım herkes Cloud 2 önermiş ama rahatlık açısındanda Arctis 3 modeli çok öneriliyor. Uzun ömürlü kullanabileceğim hangi modeli önerebilirsiniz.

Ben Cloud 2 öneriririm SteelSeries Arctis 5'ten aşağısı alınmaz bana göre.

Merhabalar eski kulaklığımın bozulması üzerine yeni bir kulaklık arayışına çıktım ve cloud 2 ve artcis 3 modelleri arasında kaldım . Genellikle fps oyunları oynarım herkes cloud 2 önermiş ama rahatlık açısındanda artcis 3 modeli çok öneriliyor. Uzun ömürlü kullanabileceğim hangi modeli önerebilirsiniz.
Sizinle aynı durumdayım ben de :D Cloud Alpha 886tl Amazon'da fakat ben kumaş seçeneği de olsun istiyorum 2'deki gibi. Seçemedim bir türlü.
Ben Cloud 2 öneriririm SteelSeries Arctis 5'ten aşağısı alınmaz bana göre.

Bu ikisinden hangisi sizce?

Daha mobil duran bir tane buldum bir de. Deri olması sıkıntı biraz (şahsen).

Son düzenleme:
Cloud 2'yi de Alphayı da kullandım ikisi de çok kaliteli kulaklıklar ama oyun için daha çok Alpha'yı öneririrm

Yeni konular

Geri
Yukarı