SteelSeries Arctis 5 2019 Edition alınır mı?

Bütçe
1000 1200
Ben de almayı düşünüyorum ama çok pahalı geliyor, ilk çıktığında 500 lira civarındaydı şimdi 1100 lira olmuş. Şu an 975 liraya amazonda var, çok para harcamak istemiyorsan başka seçenekler de düşün ama inanılmaz önerilen bir kulaklık arctis 5 (2019) çok kararsızım ben de :D

Ben de almayı düşünüyorum ama çok pahalı geliyor, ilk çıktığında 500 lira civarındaydı şimdi 1100 lira olmuş. Şu an 975 liraya Amazon'da var, çok para harcamak istemiyorsan başka seçenekler de düşün ama inanılmaz önerilen bir kulaklık Arctis 5 (2019) çok kararsızım ben de :D

Aynen bana da pahalı geliyor.

Aynen bana da pahalı geliyor.
Amazondan aldım 1163 liraya, 975 liraya düşmüştü ona yetişemedim maalesef. Neyse şu an memnun gibiyim ama müzik ayarlarını hiç sevmedim. Ve kendisi otomatik Windows Sonic yapıyor 7.1 özelliğini, halbuki DTS Kulaklık:X isimli özelliği olmasına rağmen anlamadım. Sonuç olarak beni tatmin etmedi bilmiyorum beklentim herhalde çok yüksekti bu kadar pahalı bir kulaklık için.

Zaten müzik kulaklığı değilki oyuncu kulaklığı oyunda performans ı bayağı iyiymiş sizinki 2019 mu 2016 mı?
2019 Model aldım, kendi engine'i var zaten. Steelseries Rival 3 mouse'um olduğu için yüklüydü bende motoru. Kulaklığı da tanıdı, halihazır modları var zaten (müzik,performans,konuşma...) alırsan bir süre uğraşıyorsun ayarlarıyla yine de. Müzik ayarlarını hiç sevmedim ama performans ayarında çok iyi, oyunlarda gerçekten iyi duyuyorsun ama cimrilikten midir bilemedim bin liralık hissiyatını alamadım :D Bir de özelliği var kulaklığın kablosuna bağlı bir çarkı çeviriyorsun Discordun, skype'ın v.s seslerini azaltıp arttırabiliyor oyun oynarken, benim işime pek yaramaz dedim ama arkadaşlarım çok iyi dediler lazımmış onlara.

2019 Model aldım, kendi engine'i var zaten. Steelseries Rival 3 mouse'um olduğu için yüklüydü bende motoru. Kulaklığı da tanıdı, halihazır modları var zaten (müzik,performans,konuşma...) alırsan bir süre uğraşıyorsun ayarlarıyla yine de. Müzik ayarlarını hiç sevmedim ama performans ayarında çok iyi, oyunlarda gerçekten iyi duyuyorsun ama cimrilikten midir bilemedim bin liralık hissiyatını alamadım :D Bir de özelliği var kulaklığın kablosuna bağlı bir çarkı çeviriyorsun Discordun, skype'ın v.s seslerini azaltıp arttırabiliyor oyun oynarken, benim işime pek yaramaz dedim ama arkadaşlarım çok iyi dediler lazımmış onlara.
Acaba Şu an memnun musunuz kulaklıktan? 800 TL'ye sipariş verdim bu hafta içinde gelecek. Ben sadece çok indirimde görünce aldım eğer cevaplayabilirseniz sevinirim rahatlığı nasıl? Ben ses kalitesinden çok rahatlığa önem veriyorum 6-7 saat çıkarmadan kullanacağım. Bir de film veya dizi izlerken performansı nasıl acaba? Tabii hala kulaklığı değiştirmediyseniz.

Acaba Şu an memnun musunuz kulaklıktan? 800 TL'ye sipariş verdim bu hafta içinde gelecek. Ben sadece çok indirimde görünce aldım eğer cevaplayabilirseniz sevinirim rahatlığı nasıl? Ben ses kalitesinden çok rahatlığa önem veriyorum 6-7 saat çıkarmadan kullanacağım. Bir de film veya dizi izlerken performansı nasıl acaba? Tabii hala kulaklığı değiştirmediyseniz.
Nereden aldınız hocam.

Bende var. CS:GO, PUBG gibi oyunlarda rahat ses kasabiliyorsun. Müzik performansı normal bir kulaklık gibi zaten alırken de pek bir şey beklemiyordum siz de beklemeyin. Rahatlığı konusunda bir süre sonra kulağınızda var mı yok mu anlamıyorsunuz. Mikrofonu gayet güzel. Yani alınabilir. Hatta şu an kulağımda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı