Steelseries Arctis 5 2019 Edition Alınır mı?

540 TL Arctis 5 2019 için güzel bir fiyat alınabilir ama ürün 650 TL sanırım indirim bitmiş. Bu fiyata Cloud Alpha alabilirsiniz. Sanal 7.1 desteği olmaması dışında Arctis 5'den daha iyi bir kulaklık.

540 TL Arctis 5 2019 için güzel bir fiyat alınabilir ama ürün 650 TL sanırım indirim bitmiş. Bu fiyata Cloud Alpha alabilirsiniz. Sanal 7.1 desteği olmaması dışında Arctis 5'den daha iyi bir kulaklık.
Ürünü tam satın aldım ve menüye döndüğümde 650TL olarak önüme geldi.Çok karlı ve şanslıydım:)

Ürünü tam satın aldım ve menüye döndüğümde 650TL olarak önüme geldi. Çok karlı ve şanslıydım:)

Ürün nasıl? 2016'ya göre 2019'da mikrofon sesi biraz daha tiz iletiyormuş. Ben de bu hafta alacağım fakat 2016 mı 2019 mu alayım bilemiyorum. Bir de çok saçma bir şekilde 2019 modelinde SteelSeries yazısını RGB yapmamışlar.

Ürün nasıl? 2016 ya göre 2019 da mikrafon sesi biraz daha tiz iletiyormuş. Ben de bu hafta alıcam fakat 2016 mı 2019 mu alayım bilemiyorum. Birde çok saçma bir şekilde 2019 modelinde steelseries yazısını rgb yapmamışlar.
Mikrofonda hiçbir sıkıntı yok. Ses gayet temiz ve dip ses olmadan karşı tarafa iletilebiliyor. Mikrofonun ses düzeyi de keza aynı şekilde gayet iyi. Yani Everest marka kulaklıklardaki mikrofonlar gibi kısık değil. RGB aydınlatmaya gelirsek, bence Steelseries yazısının RGB’ye dahil olmaması çok problem değil çünkü sonuçta kulaklığı kulağa taktıktan sonra görmüyoruz. Ama bence bu şekilde daha zarif ve estetik duruyor.

Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum ama memnun kalmam diye çok tereddüt ediyorum. İyi diyen var kötü diyen var, sesi az çıkıyor diyen var... Siparişiniz geldi mi nasıl memnun musunuz ?
Kargoya verilmiş Çarşamba günü görüşlerimi aktarırım ama daha önce bu seviye kulaklığım olmadı bana çok iyi geleceği kesin.

Aldıktan sonra bu fiyatlarda g433 gördüm ona da bakılabilir mi bilmiyorum

Umarım beklentinizi karşılar. Deneyimlerinizi paylaşırsanız benim gibi bu modeli düşünenlere de yardımcı olmuş olursunuz. Hayırlı olsun bu arada.
teşekkürler bugün geçti elime güzel şık aydınlatma falan çok sade ve güzel duruyor ses kalitesine söylenecek bişey yok pubg de denedim henüz sadece adamın yeri güzel tespit ediliyor 7.1 güzel olay mikrofonu pürüzsüz ses alıyor her şey 10 numara film denedim star wars onda da dts 7.1 çok belli ediyor detay sesleri güzel veriyor sesin nerden geldiği belli oluyor. tek sıkıntı benim kulakları acıtıyor zamanla alışır mı bilmiyorumda benim kulakta mı sıkıntı var artık :D

Geri
Yukarı