SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

SteelSeries’in de yetkili servisi iyidir. Ss, Logitech, Corsair, HyperX, Senneheiser gibi markalarda, servis korkunuz olmasın.

Ben karma bir kullanıcıyım, Void kullanıyorum mesela ancak müzik dinlerken o kadar iyi olmuyor. Arctis 5’in bu noktada iyi olduğunu duydum ancak o da 7.1 tarafında eleştiriliyor. Fiyatı da pahalı tabii.

Void Elite de bir seçenek olabilir.

SteelSeries’in de yetkili servisi iyidir. Ss, Logitech, Corsair, HyperX, Senneheiser gibi markalarda, servis korkunuz olmasın.

Ben karma bir kullanıcıyım, Void kullanıyorum mesela ancak müzik dinlerken o kadar iyi olmuyor. Arctis 5’in bu noktada iyi olduğunu duydum ancak o da 7.1 tarafında eleştiriliyor. Fiyatı da pahalı tabii.

Void Elite de bir seçenek olabilir.
Evet biraz daha verip Void Elite Wireless alınabilir fakat o ürünün dip sesi olduğu söyleniyor ve teşhir olarak denemiştim ve pek beğenmemiştim kulağımda duruşunu. Bir satıcının linkini paylaşmak yasak mı forumda? Yani bir link göndersem satılan ürünle ilgili yasak mı bu? 7.1 kullanmadığım için pek önemsemiyorum açıkcası. Sanırım Arctis 5 benim için güzel bir seçenek olacak. Obsesif Kompülsif hastası olduğum için sürekli soruyorum ve kafamda pekiştirmem uzun zaman alıyor :D Siz ne düşünüyorsunuz Arctis 5 hakkında?

Evet o konuda haklı olabilirsiniz fakat yayın yapacağım için estetik durmasını istiyorum :D Onun dışında 90 derece çok önemli gerçekten. Diğer seçenekler her ne kadar başarılı olsa da 90 derece dönemiyorlar maalesef. Ne düşünüyorsunuz sizce nasıl Arctis 5?

Hocam bu arada MediaMarkt'tan mı alacaktınız? Eğer öyleyse haberiniz olsun genelde fiyatı bu kadar uygun tuttukları zaman ellerinde kalan 1-2 tane oluyor. Bazıları da bozuk oluyor. Benzer bir olayı klavye alırken yaşamıştım. Razer BlackWidow alacaktım. Piyasadan 200 TL civarı ucuzdu. Gelen ürün bozuktu iade ettim. Böyle bir şey yaşayabilirsiniz haberiniz olsun. Arctis 5 konusuna gelecek olursak, hoşunuza bu gittiyse bunu alın hocam boş verin :D. 7.1'i kötü olsun ne olacak hoşunuza bu gittiyse bunu alın. Ama eğer çok beğendiyseniz böyle yapın yoksa biraz daha araştırın derim ben.

@airsword19 öyle bir şey yapmazlar ama yaparlarsa da iade hakkın olur.

Sanırım Arctis 5 benim için güzel bir seçenek olacak. Obsesif Kompülsif hastası olduğum için sürekli soruyorum ve kafamda pekiştirmem uzun zaman alıyor :D Siz ne düşünüyorsunuz Arctis 5 hakkında?

Arctis 5 güzel ancak kulaklık kişiden kişiye değişebilen bir alan. Ben ne dersem boş şimdi. Malzeme kalitesi iyi ve garanti kalitesi de iyi. Ses ise kişiden kişiye değişiyor.

Yok hocam kendim de iade ettiğimi yazdım zaten. Ama bence ne olur ne olmaz mağaza stoklarını bir kontrol etsin. Son 1-2 mağazada kaldıysa olma ihtimali var. Çünkü ben de benzerini yaşadım dediğim gibi. Mağazalarına gitmiştim stoktan bakıp. Son 1 tane orada vardı mağazalarda kalan. Onun keycapi kırıktı. Sonra internetten sipariş ettim. O da bozuk geldi. Tabi böyle bir durumda iade oluyor.

Hocam bu arada MediaMarkt'tan mı alacaktınız? Eğer öyleyse haberiniz olsun genelde fiyatı bu kadar uygun tuttukları zaman ellerinde kalan 1-2 tane oluyor. Bazıları da bozuk oluyor. Benzer bir olayı klavye alırken yaşamıştım. Razer BlackWidow alacaktım. Piyasadan 200 TL civarı ucuzdu. Gelen ürün bozuktu iade ettim. Böyle bir şey yaşayabilirsiniz haberiniz olsun. Arctis 5 konusuna gelecek olursak, hoşunuza bu gittiyse bunu alın hocam boş verin :D. 7.1'i kötü olsun ne olacak hoşunuza bu gittiyse bunu alın. Ama eğer çok beğendiyseniz böyle yapın yoksa biraz daha araştırın derim ben.
Evet MediaMarkt düşünmüştüm fakat beğenmezsem iade edebileceğim bir yer lazım o yüzden sanırım oradan almayacağım. Hoşuma gitti evet ama iyice bi araştırmam gerekiyor sayılan ürünleri.

Arctis 5 güzel ancak kulaklık kişiden kişiye değişebilen bir alan. Ben ne dersem boş şimdi. Malzeme kalitesi iyi ve garanti kalitesi de iyi. Ses ise kişiden kişiye değişiyor.
İade kabul eden bir yerden almak istiyorum sonrasında beğenmezsem iade edebileyim diye. Biraz daha araştırıp doğru kararı vereceğim sanırım. Ama aklım şu an Arctis 5, BlackShark V2 ve Alpha S'den yana.

İade kabul eden bir yerden almak istiyorum sonrasında beğenmezsem iade edebileyim diye. Biraz daha araştırıp doğru kararı vereceğim sanırım. Ama aklım şu an Arctis 5, BlackShark V2 ve Alpha S'den yana.

Blackshark hakkında sorunuz olursa sorun fakat 90 derece dönmesi sizin için önemliyse direkt es geçin. Dönmüyor çünkü :D.

Blackshark hakkında sorunuz olursa sorun fakat 90 derece dönmesi sizin için önemliyse direkt es geçin. Dönmüyor çünkü :D.

Yani önemli aslında. Şu an kapalı kutu Cloud Stinger kulaklığım var eski kullandığım. Onu satıp Arctis 5 almayı düşünüyordum ama sanırım Cloud Stinger'den Arctis 5'e geçmeye değmez. Siz ne dersiniz?

Yani önemli aslında. Şu an kapalı kutu Cloud Stinger kulaklığım var eski kullandığım. Onu satıp Arctis 5 almayı düşünüyordum ama sanırım Cloud Stinger'den Arctis 5'e geçmeye değmez. Siz ne dersiniz?

Hocam ses kalitesi olarak çok değişeceğini sanmıyorum tabii ki değişecektir fakat ne kadar değişir bilemiyorum. Tek farkları RGB ve kablosunun sökülebilmesi gibi geldi bana.

Yan, Arctis ucuz değil. O nedenle değmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı