SteelSeries Arctis 5 alınır mı?

Brvisatha

Kilopat
Daha fazla  
Bu kulaklığı bayağı araştırdım. Yabancı sitelerde yerden yere vurmuşlar. Peki siz nasıl buluyorsunuz, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var . Rahatlık konusunda iyi ama verebildiği maksimum ses düzeyi 98 desibel eski kulaklığım olan Razer Kraken 7.1 Chroma ses açısından daha iyi olsada artics 5 rahatlığıyla ön plana çıkan bir kulaklık onun dışında rgb açısından güzel .

Bende Arctis 3 var gayet başarılı bir kulaklık.
CS:GO ses kasmada etkili. şuanda hepsiburada da 300tl fiyata satıyorlar 4 5 gün önce 380 tl' idi.

Nasıl bir tatminsizlik tam olarak ? Alabileceğim tüm bilgiyi almaya çalışıyorumda bu arada eğer kullanıyorsanız ne gibi eksikleri var mesela size göre ?
Her şeyi tastamam fakat müzik konusunda böyle çok yüksek sesli değil. Müzik performansında Iphone kulaklığının bir tık daha yüksek seslisi diyebilirim. Ama rahatlık konusunda net garanti veriyorum çok rahat. Oyunlarda ses kasma konusunda da çok iyi. Bunu almazsanız ne alacaksınız? Onunla karşılaştırabilirim.

Her şeyi tastamam fakat müzik konusunda böyle çok yüksek sesli değil. Müzik performansında Iphone kulaklığının bir tık daha yüksek seslisi diyebilirim. Ama rahatlık konusunda net garanti veriyorum çok rahat. Oyunlarda ses kasma konusunda da çok iyi. Bunu almazsanız ne alacaksınız? Onunla karşılaştırabilirim.
Şu anda orsair Void gibi duruyor,Bu arada film tecrübeniz nasıldı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı