SteelSeries Arctis 5 nasıl?

Shefy

Hectopat
Arctis 5 almayı düşünüyorum. Her yerde zıt muhabbetler geçiyor. Bu da kafamı karıştırıyor. Youtube'da inceleyenleri izliyorum. Birisi parasını hak etmiyor. Birisi ses boğuk 7.1 çalışmıyor diyor. Birisi bas iyi, tiz zayıf. Birisi tam tersini söylüyor. Bizzat gerçek kullanıcı yorumlarını dinlemek istiyorum. MSI GE72 6QD notebooka sahibim. Ses kartinin iyi olduğunu düşünüyorum. Nahimic programı da kurulu. Genel olarak kullanıcıların deneyimlerini bilmek istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1'de sorun var. Ama yazılımsal sorun. En kısa zamanda düzeltilir umarım. Her oyunda bu şekilde değil. Benim oynadığım oyunlarda PUBG ve BFV'de 7.1 açınca sesler inceliyor. Ama parasını hak eden kulaklık.

7.1'de sorun var. Ama yazılımsal sorun. En kısa zamanda düzeltilir umarım. Her oyunda bu şekilde değil. Benim oynadığım oyunlarda PUBG ve BFV'de 7.1 açınca sesler inceliyor. Ama parasını hak eden kulaklık.
2019 Edition' da bu sorun ortadan kalkmış diyorlar. Sizin ki 2019 mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı