SteelSeries Arctis 5 vs Arctis 5 2019

Ârchy

Hectopat
Uzun süredir HyperX Cloud 2 kullanıcısıyım daha önceki Cloud 2 bozulmuştu ve yeni aldığım Cloud 2 de 1.5 yıl dayandı. Yeni kulaklık alacağım, SteelSeries Arctis 5 düşünüyorum ama 2019 modeli ve 2016 modeli arasındaki farkları bilmiyorum. Bu farkları bilen arkadaşlar yazabilirse sevinirim ayrıca kulaklık sizce parasına değer mi? Daha iyi bir kulaklık alabilir miyim bu fiyata?

Son düzenleyen: Moderatör:
En güzeli bir mağazaya gidip deneyerek almanız. Kulak zevkleri kişiden kişiye değişir. Ben yaklaşık 6 aydır Arctis 5 2019 kullanıyorum ve her konusunda çok memnunum.

Hayır değil, Void Pro Wireless kötü bir kulaklık. 250 TL'lik HS50 ve Cloud Stinger bile daha iyi. Arctis 5 de kötü bir kulaklık değil, işinizi görür ama aynı fiyata MH751 varken almak saçma olur.

Hayır değil, Void Pro Wireless kötü bir kulaklık. 250 TL'lik HS50 ve Cloud Stinger bile daha iyi. Arctis 5 de kötü bir kulaklık değil, işinizi görür ama aynı fiyata MH751 varken almak saçma olur.
MH751 Hoşuma gitmedi arctis 5 için kablolarının çok ince olmasından kaynaklı sıkıntı olur diye korkuyorum kablolar çobuk bozulur kırılır vs gibi.

MH751 Hoşuma gitmedi arctis 5 için kablolarının çok ince olmasından kaynaklı sıkıntı olur diye korkuyorum kablolar çobuk bozulur kırılır vs gibi.
Siz anlamamakta ısrarcıysanız yapacak bir şeyim yok. Kablolarda bir sıkıntı olmaz, olursa Steelseries ile iletişime geçersiniz hallolur. O kadar Arctis 5 kullanan var hiç kablo problemi duymadım.

Siz anlamamakta ısrarcıysanız yapacak bir şeyim yok. Kablolarda bir sıkıntı olmaz, olursa Steelseries ile iletişime geçersiniz hallolur. O kadar Arctis 5 kullanan var hiç kablo problemi duymadım.
Evet kablo konusunda hiçbir problemim olmadı. Evde kediniz yoksa eğer problem olmaz :) Kablo yemeyi seviyor hergeleler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı