Satıldı Steelseries Arctis 5

261538

Gigapat
Makaleler
98
Yeni bir kulaklık siparişi verdiğim için kullandığım kulaklığım satılıktır. Turnuva ödülüdür, o yüzden maalesef garantisi yok.

Ürünü daha önce bu konuda incelemiştim aynı şekilde duruyor, kulaklık üst bandını ve pad'leri yıkadım. Kulaklık temiz. Ürün eski modeldir yandaki SS yazısı komple yanıyor.

Ürün satılmıştır.
1.jpeg

3.jpeg

1 (2).jpeg

Son düzenleme:
İyi fiyat bende 3 kullanıyorum. Gayet başarılı bir kulaklık alana hayırlı olsun.

Arctis 3'ü sağ kulağından az ses geliyor diye iade etmiştim. İade henüz yatmadı ve aynı fiyata bir üst modelini alabilirim, tek sıkıntısı garantisinin olmaması.

@Vasc Garantisi yok ama bir sıkıntısı olursa ilerde İzmit'te servisi mevcut, zaten 1 senede bir problem çıkmadıysa problem çıkması zor, bundan sonrası genelde kullanıcı hatası oluyor.

@Vasc Garantisi yok ama bir sıkıntısı olursa ilerde İzmit'te servisi mevcut, zaten 1 senede bir problem çıkmadıysa problem çıkması zor, bundan sonrası genelde kullanıcı hatası oluyor.
Servis meselesi nasıl oluyor hocam? Kutu içeriği tam değil mi? Arctis 5 2019 mu? Bide kişişel bir alışveriş olduğu için iade gibi işlemler olmuyor maalesef. Ödeme kısmını falan nasıl yapacağız? İsterseniz numara verin detayları konuşalım, anlaşabilirsek almayı düşünüyorum.

Kutu içeriğinin tam olup olmasıyla alakası yok garantinin, garanti belgesi yok. Global bir garanti sistemi olmadığı için SS'in ilerde bir arıza çıkması durumunda garanti kapsamında işlem yapamazlar. Ürünün eski model olduğunu söyledim 2019 değil. Mail adresine numaranızı atabilirsiniz. Şu an bir kişi alıcağını söyledi yarına kadar dönüş yapmaz ise, sıraya sizi koyabilirim.

İsterseniz GET ilede ödeme açarım farkı sizin karşılamanız dahilinde.

Kutu içeriğinin tam olup olmasıyla alakası yok garantinin, garanti belgesi yok. Global bir garanti sistemi olmadığı için SS'in ilerde bir arıza çıkması durumunda garanti kapsamında işlem yapamazlar. Ürünün eski model olduğunu söyledim 2019 değil. Mail adresine numaranızı atabilirsiniz. Şu an bir kişi alıcağını söyledi yarına kadar dönüş yapmaz ise, sıraya sizi koyabilirim.

İsterseniz GET ilede ödeme açarım farkı sizin karşılamanız dahilinde.
Kutu içeriğiyle sormak istediğim garanti değildi. Yarın dönüş yaparım size. Bu arada GET'in ne kadar komisyon aldığını biliyor musunuz?

Steel series garanti kapsamı iyi bir firmadır. Kulaklık hediye dahi olsa seri numarası üzerinden garantisi sorgulanabilir. Sonuç olarak birileri bunu ödül vermek için dahi olsa satın aldı ve seri numarası üzerinden fatura kesildi ve gider olarak çıkışı sağlandı. O sebepten garantisi devam ediyorsa her türlü servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Alıcı arkadaşa hayırlı olsun güzel günlerde kullansın.

@Rousso Dediğiniz şeyler global garantili ürünlerde geçerli. SS'te böyle bir şey yok malesef. Örnek olarak Logitech firması buna en büyük örnek. Bu bilgiyide yaptığım araştırmalar ve İzmit'teki servis ile görüşmem sonucunda çıktığını söyleyebilirim. Yıl olmuş 2019 hala üst seviye ürünlerde global garanti yapamayan firmalar var malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı