Steelseries Arctis 7 2019 Edition nasıldır?

Hocam windows oyun modu hep açık bilgisayar oyun bilg. olduğu için hep açıktı zaten.. dediğiniz ayarları yaptım.. bence hala ayfon yeminle ses kasamaz hale geldim hatta 2 -3 oyundur ses kasamamaktan ölüyorum, hala çözümünü arıyorum.. sizin verdiğiniz tarif bir nebze düzeltti.. ama tatmin etmedi.. volume 50 -60 dan aşağıya inince hiç bir şey duyulmuyor ayfonda 30 dan yukarısına gerek duymuyordum.. bu kulaklık kesinlikle daha iyi olmalı ama her şeyi de denedim gibi.. :(

Hocam windows oyun modu hep açık bilgisayar oyun bilg. olduğu için hep açıktı zaten.. dediğiniz ayarları yaptım.. bence hala ayfon yeminle ses kasamaz hale geldim hatta 2 -3 oyundur ses kasamamaktan ölüyorum, hala çözümünü arıyorum.. sizin verdiğiniz tarif bir nebze düzeltti.. ama tatmin etmedi.. volume 50 -60 dan aşağıya inince hiç bir şey duyulmuyor ayfonda 30 dan yukarısına gerek duymuyordum.. bu kulaklık kesinlikle daha iyi olmalı ama her şeyi de denedim gibi.. :(
Bende de ses az ve kötü geliyordu ilk. Tek yapabildiğim ne varsa sıfırlamak, aç kapa yapmak. Kulaklığı resledim, yazılımı resledim 2-3 kere sonra düzeldi :)

lütfen yardımcı olun dün gece 4 e kadar uğraştım bugünde sabahtan beridir sıkıldım ve soğumaya başladım
Dün gece 4'e kadar uğraştım bugünde sabahtan beridir sıkıldım ve soğumaya başladım.
İlk resimde yükleyin diyor 2. resimdede bazı ayarlar için yükleme yapın diyor yapıyorum olumsuz hiçbir şey yok 3. resimdeki gibi aygıtı çıkarıp takın diyor her şeyi yaptım olmadı.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    386,8 KB · Görüntüleme: 75
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    126,9 KB · Görüntüleme: 68
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    58,7 KB · Görüntüleme: 64

Geri
Yukarı