Steelseries Arctis 7 Nasıldır?

Efe Kilincarslan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle günlük hayatta fazlasıyla müzik dinleyen birisiyim. Aynı zamanda çok fazla oyun oynayan biriyim. Hem dışarıda hemde evde kullanabilecegim kablosus bir kulaklik almak istiyorum. Kulak ici kulaklık kullanmak hoşuma gitmiyor. Uzun zamandır Arctis 7 almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Fiyatını hak ediyor mu? Bir de ben bu kulaklığı iPhone cihazimda kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 7 oyun, konfor anlamında gayet iyi olsa da müzik konusunda sizi üzer. Alsanız da kablosuz olarak iPhone cihazınızda kullanamazsınız, kablosuz olarak sadece PS4 ve PC üzerinde kullanılabilir. Kablolu olarak ise tüm jak girişi olan cihazlarda kullanılabilir.

Bütcem en fazla 1000 Tl ye kadar. Oyun kulakliğı şart değil. Fakat Discord üzerinden sohbet ettiğim için mikrofon kalitesi iyi olsun istiyorum. Peki Corsair HS70 veya Razer Nari hakkındaki düşünceleriniz neler?

Hiçbir kablosuz kulaklık sizi mikrofon konusunda tatmin etmeyecektir, iyi bir mikrofon arıyorsanız kablolu modellere bakın derim. 480 TL civarına Cooler Master MH751 modeli var mesela kablolu.

İlla kablosuz olacak derseniz de benim önerim Cloud Flight, onun müzik performansı diğer kablosuzlara göre daha iyi. Yine de mikrofon kalitesi kabloluların yanında vasat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı