SteelSeries Arctis 7 nasıldır?

Aysın Aktaş

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yeni oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum ve şu an aklımda sadece Arctis 7 var kablosuz özelliği olsun vs. güzel gibi duruyor. Bana yakın fiyatlarda önerebileceğinz başka bir kulaklık var mı yoksa Arctis 7 ses kasma olsun vb. şeyler için yeterince iyi bir seçim midir? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi kulaklıktır. Ses dengesi çok iyi, ses temizliği çok iyi, konforu çok çok iyi, pille kullanım süresi de iyi. Eksiği neredeyse yok diyebilirim ama mikrofon konusunda yorum yapamam. Mikrofon hiç kullanmadığımdan testlerini de yapmadım. İlk neslini 2016-2018 arasında kullandım Arctis 7'nin, 2019 modelinde biraz daha gelişme vardır.

Gayet iyi kulaklıktır. Ses dengesi çok iyi, ses temizliği çok iyi, konforu çok çok iyi, pille kullanım süresi de iyi. Eksiği neredeyse yok diyebilirim ama mikrofon konusunda yorum yapamam. Mikrofon hiç kullanmadığımdan testlerini de yapmadım. İlk neslini 2016-2018 arasında kullandım Arctis 7'nin, 2019 modelinde biraz daha gelişme vardır.

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için :)Mikrofonu da iyi diyorlar ama benim için senin yazdığın şeyler daha önemli

@SpeedeyE Konu başlığında geçen kulaklık ile önerdiğin kulaklığın seviyeleri aynı değil. Sendekinin üst segmentinde olan Corsair kulaklığı da kullandım 1.5 yıl kadar, o da Arctis 7'nin ilk serisi kadar bile iyi değildi.

Kulaklığı yeni aldım. Bu indirimde alırsanız sizi pişman etmez, şu an için bende oldukça memnunum.

Hocam bende bu kulaklığa bakıyorum dip ses falan var diyorlar bir de ben gözlük kullanıyorum rahatsız eder mi rahatlığı falan nasıl beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Arctis 7'ye o kadar para vermeye değer mi yoksa fiyatına göre HS70 mi tercih etmeliyim ben hem çok fazla müzik dinleyip film izliyorum hem de çok fazla oyun oynuyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Hocam bende bu kulaklığa bakıyorum dip ses falan var diyorlar bir de ben gözlük kullanıyorum rahatsız eder mi rahatlığı falan nasıl beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Arctis 7'ye o kadar para vermeye değer mi yoksa fiyatına göre HS70 mi tercih etmeliyim ben hem çok fazla müzik dinleyip film izliyorum hem de çok fazla oyun oynuyorum cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bende pc başında gözlük kullanıyorum bir sorun sıkıntı görmedim. Ayrıca dip ses sorunu da yaşamadım şu ana kadar.

Geri
Yukarı