SteelSeries Arctis 7X+ için Dolby Atmos mu SteelSeries GG mi?

fazilsdy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox Series X için SteelSeries Arctis 7X+ aldım fakat şu soru beni çok rahatsız etti.

Kulaklığın kendi GG ugulaması üzerinden EQ ayarları yapılabiliyor, ayrıca Dolby Atmos aldım, Reddit'de millet ikiye ayrılmış durumda hangisini kullanmalıyım? Kendi uygulaması bir tek PC'de var, orada yaptığım ayarlar Xbox'ta geçerli mi? Dolby Atmos ile daha iyi performans alındığı söyleniyor, için içinde ayarları yapınca, önerisi olan var mı?

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
DTS benim Nova 3'ümde hepsinden iyi performans veriyor ama Dolby de fena değil. Engine kısmından yaptığın değişiklikler kulaklığın ses kartına yazılıyor yani bir kere kaydedip istediğin yerde kullanabiliyorsun.

DTS'den kastınız unbound yazan mı? EQ ayarı bulamadım ıcınde de.

EQ ayarını steelseres gg uygulamasından Engine sekmesinden yapacaksınız. DTS headphonex ya da kendi adıyla DTS sound unbound ses kalitesini arttırmak ve daha çevresel Surround denilen sesi yaratmak için kullanılıyor.

@oKarbonat_Erol Bugun, aldıgım nova 3 elıme ulastı da bu kulaklıkta sonar mic kısmındakı clearcasti kapatınca (ki kendısı kapalı geldı zaten) mıkrofonda cok barız bır cızırtı oluyor mu? Mouse sesi vs her seyıde alıyor. Normal mı bu?

@fazilsdy kusura bakmayın konunuzun dısına cıktım.

Son düzenleme:
@oKarbonat_Erol bugün, aldıgım Nova 3 elıme ulastı da bu kulaklıkta sonar Mic kısmındakı clearcasti kapatınca (ki kendısı kapalı geldı zaten) mıkrofonda cok barız bır cızırtı oluyor mu? Mouse sesi vs her seyıde alıyor. Normal mı bu?

@fazilsdy kusura bakmayın konunuzun dısına cıktım.

Bence kullanmana gerek yok arkada kaynak tüketmesin. Engine kısmındakinden bahsediyorsan onu da kapat dışarıdaki sesi kulağa veriyor dip ses gibi oluyor. Ayrıca müzij dinleyeceksen smiley EQ ayarını öneririm.

Geri
Yukarı