SteelSeries Arctis 7X+ için Dolby Atmos mu SteelSeries GG mi?

Bence kullanmana gerek yok arkada kaynak tüketmesin. Engine kısmındakinden bahsediyorsan onu da kapat dışarıdaki sesi kulağa veriyor dip ses gibi oluyor. Ayrıca müzij dinleyeceksen smiley EQ ayarını öneririm.

Sonardakı Mic kısmından clearcasti acmazsam mıkrofon ıle karsıya gıden seste cok cıddı bır cızırtı var. Hanı konsumayıp nefes alınca bıle sesi algılayıp cızırtı eslıgınde rahatsız edıyor karsı tarafı. Clearcastı acarsam duzelıyor. Sanırım sızde programı kullanmasanızda boyle bır durum yok. Degısıme yollasam ıyı olur. Ayrıca tavsıyeler ıcın tesekkurler.

Sonardakı Mic kısmından clearcasti acmazsam mıkrofon ıle karsıya gıden seste cok cıddı bır cızırtı var. Hanı konsumayıp nefes alınca bıle sesi algılayıp cızırtı eslıgınde rahatsız edıyor karsı tarafı. Clearcastı acarsam duzelıyor. Sanırım sızde programı kullanmasanızda boyle bır durum yok. Degısıme yollasam ıyı olur. Ayrıca tavsıyeler ıcın teşekkürler.

Mikrofonu ağzınıza çok yaklaştırmayın. Dümdüz çıkartıp ağzınıza doğru yamultmadan kullanınca gayet güzel iletmesi lazım.

Merhaba Logitech kullanırken DTS kullanıyordum bayağı memnundum SteelSeries'e geçince tekrardan bakayım dedim galiba sonar kısmını aktif edince DTS'i açamıyorum anladığım kadarıyla bir de orada 56₺ dediği bunlar ömürlük lisanslar değil mi bir kere alınca sürekli duracak.

Bence DTS bir tık daha iyi diye düşünüyorum Dolby'den şahsi fikrim tabii.

Merhaba Logitech kullanırken DTS kullanıyordum bayağı memnundum SteelSeries'e geçince tekrardan bakayım dedim galiba sonar kısmını aktif edince DTS'i açamıyorum anladığım kadarıyla bir de orada 56₺ dediği bunlar ömürlük lisanslar değil mi bir kere alınca sürekli duracak.

Bence DTS bir tık daha iyi diye düşünüyorum Dolby'den şahsi fikrim tabii.
Hem xbox hem de bu kulaklığı kullanan, anlayan birisi lazım bana :) üründen ürüne değişiyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı