SteelSeries Arctis Nova 1 alınır mı?

Bütçe
1600
Hocam ben aldım Slim bir kulaklık kulağınız büyükse rahatsız etme ihtimali var ama beni rahatsız etmedi benim de kulağım büyük fakat rahatsız etmedi mikrofonu güzel sesi güzel veriyor herhangi bir sorunla karşılaşmadım ses kartı kullanmadım güzel deneyim sundu şu ana kadar bass hissiyatı güzel kablosu çıkabiliyor ve yazılım desteği olan bir kulaklık bunu söylememin sebebi SteelSeries her kulaklığına bu yazılım desteğini tam sağlamıyor sağladığı modelleri kendisi söylemiş Arctis 1 sadece kablolusu Arctis 3 tüm modelleri Arctis Prime tusq ve nova 1 kulaklığın üstünde sadece mikrofon açma kapama var yeni bir model olması iyi alınabilir ama sanırım 2000₺ olmuş.

Hocam Nova 1 kullanıyorsanız nasıl kulaklık, beğendiniz mi? Mikrofon ve müzik anlamında nasıl?

Hocam nova 1 kullanıyorsanız nasıl kulaklık, beğendiniz mi? Mikrofon ve müzik anlamında nasıl?

Evet bayağı beğendim güzep kulaklık süper Slim olduğu için küçük yapıya sahip çok hafif rakiplerine göre mikrofon performansıda bayağı iyi güzel ses kasılıyor mesela ben t deyim ama bden gelen adamı duyuyorum.

Evet bayağı beğendim güzep kulaklık süper Slim olduğu için küçük yapıya sahip çok hafif rakiplerine göre mikrofon performansıda bayağı iyi güzel ses kasılıyor mesela ben t deyim ama bden gelen adamı duyuyorum.

Biraz üzerinden geçmiş ama ben şu anda almayı düşünüyorum uzun kullanımda nasıl bir kulalık. Hala kullanıyor musunu acaba

Biraz üzerinden geçmiş ama ben şu anda almayı düşünüyorum uzun kullanımda nasıl bir kulalık. Hala kullanıyor musunu acaba.

Kullanıyorum diğer kulaklıklarada bakın derim şu an biraz pahalanmış gibime geldi müziklerde basslar yetersiz kalabiliyor hissediyorum EQ ayarlayabilsem yapacağım fakat bir bilgim yok EQ ile alakalı çok da rahat bir kulaklık değil sıkıyor pedleri güzel tamamen plastik uyarayim sonar yazılımını kullanırken mikrofon kapatma tuşu çalışmıyor normal mikrofon kapanıyor sonarın mikrofonu kapanmıyor sonarda çok güzel yapıyor sesi.

Kullanıyorum diğer kulaklıklarada bakın derim şu an biraz pahalanmış gibime geldi müziklerde basslar yetersiz kalabiliyor hissediyorum EQ ayarlayabilsem yapacağım fakat bir bilgim yok EQ ile alakalı çok da rahat bir kulaklık değil sıkıyor pedleri güzel tamamen plastik uyarayim sonar yazılımını kullanırken mikrofon kapatma tuşu çalışmıyor normal mikrofon kapanıyor sonarın mikrofonu kapanmıyor sonarda çok güzel yapıyor

Kullanıyorum diğer kulaklıklarada bakın derim şu an biraz pahalanmış gibime geldi müziklerde basslar yetersiz kalabiliyor hissediyorum EQ ayarlayabilsem yapacağım fakat bir bilgim yok EQ ile alakalı çok da rahat bir kulaklık değil sıkıyor pedleri güzel tamamen plastik uyarayim sonar yazılımını kullanırken mikrofon kapatma tuşu çalışmıyor normal mikrofon kapanıyor sonarın mikrofonu kapanmıyor sonarda çok güzel yapıyor sesi.
Kulaklığı öneririmisin almamı 2 000 tl gibi bir fiyatı var bu fiyatta daha sık duran yok . Bana rahatlıği ve mic kalitesi önemli aslında .

Kulaklığı öneriri misin almamı 2 000 TL gibi bir fiyatı var bu fiyatta daha sık duran yok. Bana rahatlıği ve Mic kalitesi önemli aslında.

Mikrofon güzelde rahatlık çok da iyi değil pedler gene iyi ama sıkması sorun tek baskılı olanları var SteelSeries Prime gibi onlar fazla sıkmıyor ama bu çift direkli baskı sıkıyor.

V2X ede bakabilirsiniz mikrofon ses kasma ve yazılım olarak SS daha iyi diye biliyorum ama tahminimce v2X daha rahattır.

Mikrofon güzelde rahatlık çok da iyi değil pedler gene iyi ama sıkması sorun tek baskılı olanları var SteelSeries Prime gibi onlar fazla sıkmıyor ama bu çift direkli baskı sıkıyor.

V2X ede bakabilirsiniz mikrofon ses kasma ve yazılım olarak SS daha iyi diye biliyorum ama tahminimce v2X daha rahattır.
Onunda görünüşü nova gibi güzel değil çok kafam karışık

Corsair Void Elite da var ama onlarda kronik ortadan çatlama sorunu var haberiniz olsun SS Arctis Nova 1 dede illakli bir vide gevşiyor onu kendinizde sıkabilirsiniz dikkatlice vida zaten hemen kulaklıkların üstünde önde doğru yatırınca gözüküyor aldınız gevşedi vidayı bulamadınız yazın bana yaptırabilirim size.

Bir arkadaş Nova 1'e zamanla mikrofon kısılıyor yazmış ama yaşamadım Corsair'in HS serisinede bakabilirsiniz.

Hocam bütçe çıkarsa Nova 3 de bakabilirsiniz.

Corsair Void Elite da var ama onlarda kronik ortadan çatlama sorunu var haberiniz olsun SS Arctis Nova 1 dede illakli bir vide gevşiyor onu kendinizde sıkabilirsiniz dikkatlice vida zaten hemen kulaklıkların üstünde önde doğru yatırınca gözüküyor aldınız gevşedi vidayı bulamadınız yazın bana yaptırabilirim size.

Bir arkadaş Nova 1'e zamanla mikrofon kısılıyor yazmış ama yaşamadım Corsair'in HS serisinede bakabilirsiniz.

Hocam bütçe çıkarsa Nova 3 de bakabilirsiniz.

Şu anda bütçe arttırmam mümkün değil gibi. Nova 1 alacağım galiba. Kullanılamayacak kadar kötü değildir diye düşünüyorum Nova 1.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı