SteelSeries Arctis Nova 1 bağlantı noktasından kırıldı

Sovietik

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus B450M-Dragon Ryzen 5 5600 Asus RTX 3060Tİ Dual XPG 3200mhz ramfsp 650w 80+ Bronz
Öncelikle merhaba. Kulaklığı alalı 2 ay kadar oldu. Bugün kapıyı kapatmak için ayağı kalktım kulaklığı çıkartıp yavaşça masaya koydum geldim tam takacağım sol kulak bir anda çıktı sağ tarafta çıkmak üzereydi. SteelSeries bunu karşılar mı ayrıca MediaMarkt sigortası da var. Sizce bunun yaparlar mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.44.24 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.44.24 PM.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 121
  • WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.44.23 PM.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-08 at 12.44.23 PM.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 117
Öncelikle merhaba. Kulaklığı alalı 2 ay kadar oldu. Bugün kapıyı kapatmak için ayağı kalktım kulaklığı çıkartıp yavaşça masaya koydum geldim tam takacağım sol kulak bir anda çıktı sağ tarafta çıkmak üzereydi. SteelSeries bunu karşılar mı ayrıca MediaMarkt sigortası da var. Sizce bunun yaparlar mı?

Ben mikrofonu bozmuştum garantiye gönderdim. Arctis 3'tü benim kullanıcı hatası olmasına rağmen sıfır Arctis Nova 3 gönderdiler çok şaşırmıştım. Bir şansınızı deneyin derim güzel ilgileniyor garanti.

Ben mikrofonu bozmuştum garantiye gönderdim. Arctis 3'tü benim kullanıcı hatası olmasına rağmen sıfır Arctis Nova 3 gönderdiler çok şaşırmıştım. Bir şansınızı deneyin derim güzel ilgileniyor garanti.

Teşekkür ederim şansımı deneyeceğim sonrasında buradan garanti sürecine dair şeyleri paylaşacağım.

Öncelikle tekrardan merhaba süreç üzerinden tam olarak 3 gün geçti şu an ürünüm 20 günlük yasal sürece tabii şekilde teknik servise yönlendirilmiş durumda. Bana orada verilen bilgiler ışığında şunlardan bahsedeyim öncelikle SteelSeries bunu kabul etmiyor sigorta tarafında ise kullanıcı hatası sayılmadan işleme alınamıyor sizinde ona göre açıklama yapmanız gerekiyor. Yasal süreç içerisinde adını vermeyeceğim sigorta şirketi ilk 6 ayda olduğum için ürün yapılamazsa %70'lik bir geri ödeme alıcağımdan bahsetti(tabi kulaklığı almayı kabul etmezsem). Bana bu bayağı saçma geldi ürünü alalı 1.5 ay anca olmuş benim sebep olmadığım bir durumdan hasar görmüş bu yapılmazsa nasıl tam paramı geri alamam işte bu çok saçma ve şu anki fiyattan değil fatura fiyatından geri ödeme alacağım takribi 1015 TL gibi bir geri ödeme şu anki liste fiyatı 1729 TL kendisinede kanıt için buradan ulaşabilirsin ve aynı zamanda benim yaptırdığım iki yıllık sigortayada oradan bakabilirsiniz. Şu an ben bunu almaya çalışsam 2118 TL ödeyeceğim fakat bana geri yapılacak ödeme 1015 TL olacakmış. Umarım kulaklığım yapılır ve bana sağlam şekilde ulaşırda bu saçma sapan durumun içinde kalmam. Yoksa bayağı zarar etmiş olacağım. İleriki günlerde tekrardan herkesin faydalanması için buraya süreç'e dair bilgileri paylaşacağım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim şansımı deneyeceğim sonrasında buradan garanti sürecine dair şeyleri paylaşacağım.

Öncelikle tekrardan merhaba süreç üzerinden tam olarak 3 gün geçti şu an ürünüm 20 günlük yasal sürece tabii şekilde teknik servise yönlendirilmiş durumda. Bana orada verilen bilgiler ışığında şunlardan bahsedeyim öncelikle SteelSeries bunu kabul etmiyor sigorta tarafında ise kullanıcı hatası sayılmadan işleme alınamıyor sizinde ona göre açıklama yapmanız gerekiyor. Yasal süreç içerisinde adını vermeyeceğim sigorta şirketi ilk 6 ayda olduğum için ürün yapılamazsa %70'lik bir geri ödeme alıcağımdan bahsetti(tabii kulaklığı almayı kabul etmezsem). Bana bu bayağı saçma geldi ürünü alalı 1.5 ay anca olmuş benim sebep olmadığım bir durumdan hasar görmüş bu yapılmazsa nasıl tam paramı geri alamam işte bu çok saçma ve şu anki fiyattan değil fatura fiyatından geri ödeme alacağım takribi 1015 TL gibi bir geri ödeme şu anki liste fiyatı 1729 TL kendisinede kanıt için buradan ulaşabilirsin ve aynı zamanda benim yaptırdığım iki yıllık sigortayada oradan bakabilirsiniz. Şu an ben bunu almaya çalışsam 2118 TL ödeyeceğim fakat bana geri yapılacak ödeme 1015 TL olacakmış. Umarım kulaklığım yapılır ve bana sağlam şekilde ulaşırda bu saçma sapan durumun içinde kalmam. Yoksa bayağı zarar etmiş olacağım. İleriki günlerde tekrardan herkesin faydalanması için buraya süreç'e dair bilgileri paylaşacağım.

Anladım hocam bende kendi durumumu anlatayım. Aynı şekilde işlem başlatıldı 10 gün sonra tamir edilemediği için ürün değişim hakkımın olduğu bir kağıt yolladılar bana. Ben o kağıt ile aynı yerden ürün değişimi yaptım. Ödeme konusu o şekilde mantıksız ama o duruma geleceğini sanmıyorum. Sizin de tamir olur ya da benim gibi olur sistem değişmediyse.

Anladım hocam bende kendi durumumu anlatayım. Aynı şekilde işlem başlatıldı 10 gün sonra tamir edilemediği için ürün değişim hakkımın olduğu bir kağıt yolladılar bana. Ben o kağıt ile aynı yerden ürün değişimi yaptım. Ödeme konusu o şekilde mantıksız ama o duruma geleceğini sanmıyorum. Sizin de tamir olur ya da benim gibi olur sistem değişmediyse.

Umarım en kötü ihtimalle dediğiniz gibi olur fakat ben sizin bana dediğinizi sordum ve bana para iadesi(%70) ya da ürünü geri alma seçeneğim olduğunu söyledi müşteri hizmetleri ama tabii ki kararı verecek kişi sigorta şirketi.

Hocam yazma fırsatım olmadı kusura bakma herkes bilgilensin diye yazıyorum. Ben kulaklığımı MediaMarkt'a ilettim günlerce bekledikten sonra beni arayıp resmen şaka gibi şunu dediler "siz sigortadan kayıt açmamışsınız ürün geri döndü."halbuki ben sigorta kaydı açıp öyle teslim ettim sonra onu hallettiler üstünden 1 ay geçtikten sonra bana dediler ki "Sigorta şirketi karar verdi" bende ne dedim "maalesef şirket pert kararı verdi MediaMarkt'a gidip teslim alın." Gittim bana dedi ki 834 TL geri ödeme var ama çek olarak kabul ediyor musun hayır dedim kulaklığımı geri alayım gideceğim dedim bana şaka gibi "maalesef burada değil getirttiricez" dedi. Bende "bana geldiğini söylediniz sırf onun için kalktım beylikdüzüne geldim" dedim. "sigorta şirketi göndermemiş" değiler tamamen rezalet. Ne zaman gelir diye sordum 1 hafta içinde teslim alırsınız dendi. 1.5 hafta oldu mesaj yok kulaklık yok hiçbir şey yok. Kısaca bir güzel tokatlandım. Ömrüm hayatım boyunca böyle bir şey beklemediğim bire firma tarafından resmen tokatlandım. MediaMarkt'dan ürün almayın aldırtmayın. Alırsanızda sigorta yaptırmayın bir işe yaramıyor bir de onlar sizi tokatlıyor o kadar.

Son düzenleme:
Umarım en kötü ihtimalle dediğiniz gibi olur fakat ben sizin bana dediğinizi sordum ve bana para iadesi(%70) ya da ürünü geri alma seçeneğim olduğunu söyledi müşteri hizmetleri ama tabii ki kararı verecek kişi sigorta şirketi.

Hocam yazma fırsatım olmadı kusura bakma herkes bilgilensin diye yazıyorum. Ben kulaklığımı MediaMarkt'a ilettim günlerce bekledikten sonra beni arayıp resmen şaka gibi şunu dediler "siz sigortadan kayıt açmamışsınız ürün geri döndü."halbuki ben sigorta kaydı açıp öyle teslim ettim sonra onu hallettiler üstünden 1 ay geçtikten sonra bana dediler ki "Sigorta şirketi karar verdi" bende ne dedim "maalesef şirket pert kararı verdi MediaMarkt'a gidip teslim alın." Gittim bana dedi ki 834 TL geri ödeme var ama çek olarak kabul ediyor musun hayır dedim kulaklığımı geri alayım gideceğim dedim bana şaka gibi "maalesef burada değil getirttiricez" dedi. Bende "bana geldiğini söylediniz sırf onun için kalktım beylikdüzüne geldim" dedim. "sigorta şirketi göndermemiş" değiler tamamen rezalet. Ne zaman gelir diye sordum 1 hafta içinde teslim alırsınız dendi. 1.5 hafta oldu mesaj yok kulaklık yok hiçbir şey yok. Kısaca bir güzel tokatlandım. Ömrüm hayatım boyunca böyle bir şey beklemediğim bire firma tarafından resmen tokatlandım. MediaMarkt'dan ürün almayın aldırtmayın. Alırsanızda sigorta yaptırmayın bir işe yaramıyor bir de onlar sizi tokatlıyor o kadar.
KANKA ŞU AN NE YAPTIN?AYNISI OLDU BANA ÇÜNKÜ

Geri
Yukarı