SteelSeries Arctis Nova 1 vs SteelSeries Arctis Prime vs Razer BlackShark V2 X

Bütçe
2000
Evet dostlar bu 3 kulaklık arasında kaldım. Öncelik olarak mikrofon ve oyunlarda ses kasma performansı, sonraki tercihim ise müzik performansı. Bu 3 özellik için hangisi benim için en iyi tercih olur? Ayrıca var ise aynı isteklerimi karşılayacak bir kulaklık önerisi alabilirim 2000TL'yi aşmasın 😃

SteelSeries Arctis Prime iyidir ama benim arkadaş beğenmedi iade etti nova1 le blackshark v2 şu şekilde eğer rahat bi kullanım istiyosan nova 1 kulaklık ağırlıkları aynı 3 gr oynuyor arada nova 1 eksileri çok sıkıntı çeken var bi taraftan az gelme sorunu oluyor ve kablo ve mikrofon kalitesi kötü mikrofonun içeri girmedi kablo çıkması güzel sadece bu özellikler için alınabilir blackshark mikrofon kalitesi gayet güzel deri süngerlere sahip yalıtım açısından iyi tek - yanı bana göre mikrofon çıkmaması başka - özelliği yok kısacası blackshark v2 al attıklarının arasından​

Evet dostlar bu 3 kulaklık arasında kaldım. Öncelik olarak mikrofon ve oyunlarda ses kasma performansı, sonraki tercihim ise müzik performansı. Bu 3 özellik için hangisi benim için en iyi tercih olur? Ayrıca var ise aynı isteklerimi karşılayacak bir kulaklık önerisi alabilirim 2000TL'yi aşmasın 😃

ben şahsen 2k bütçeye 100 tl daha ekler bunu alırdım

Geri
Yukarı