SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı?

Bütçe
2200

jSytx

Hectopat
Selam. SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı? Fiyatına değer mi, iyimdir? FPS oyuncusuyum ağırlıklı ses kasmak için kullanacağım onun yanında hikaye oyunlarında ve müzik dinlerken kullanırım. Mikrofonu iyi midir benim için önemli. Bir de GamingGenTR güvenilir midir?

Son düzenleme:
Gaming gen güvenlidir ancak kulaklık hakkında pek bir fikrim yok.

Selam. SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı? Fiyatına değer mi, iyimdir? FPS oyuncusuyum ağırlıklı ses kasmak için kullanacağım onun yanında hikaye oyunlarında ve müzik dinlerken kullanırım. Mikrofonu iyi midir benim için önemli. Bir de gaminggentr güvenilir midir?

Hocam bizzat kullanıyorum sorularınızı cevaplayabilirim. Fiyatına göre en iyisi bence. Çok kulaklık kullandım yazılımsal olarak bu kadar iyi olan, oyun kulaklığı yazmalarına rağmen bassları kafa titreten, oyunda hile gibi CS Dust 2'de a sidedan shorttaki adamı bile duyabileceğiniz bir kulaklık görmedim.

Hocam bizzat kullanıyorum sorularınızı cevaplayabilirim. Fiyatına göre en iyisi bence. Çok kulaklık kullandım yazılımsal olarak bu kadar iyi olan, oyun kulaklığı yazmalarına rağmen bassları kafa titreten, oyunda hile gibi CS Dust 2'de a sidedan shorttaki adamı bile duyabileceğiniz bir kulaklık görmedim.

Mikrofonu da piyasadaki 5000 TL bandına kadar en iyisi her yerden sertifikası var zaten.

Dün alamadım 400TL pahalandı fakat yine de aldım hocam. Umarım fiyatına değer. Müsait olduğunuzda ayarları atarsanız sevinirim.

Tamamdır hocam atacağım.

Ekran görüntüsü 2023-07-09 214040.png

Hocam sadece Engine'den bunu yapın bir de Windows Sonic açın. Kullanırken bu programı açmanıza gerek yok ayarları kulaklık kendi ses kartına kaydediyor. Kullanırken SteelSeries GG'nin oluşturduğu ses çıkışından değil de normal çıkıştan kullanın.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam atacağım.

Eki Görüntüle 1855157

Hocam sadece Engine'den bunu yapın bir de Windows Sonic açın. Kullanırken bu programı açmanıza gerek yok ayarları kulaklık kendi ses kartına kaydediyor. Kullanırken SteelSeries GG'nin oluşturduğu ses çıkışından değil de normal çıkıştan kullanın.

Teşekkürler hocam. Bir de Windows Sonic nedir hocam, nereden açılır?

Geri
Yukarı