SteelSeries Arctis Nova 3 alınır mı?

Bütçe
2200
Bende bu kulaklığı dün aldım vatan mağazasından ama şöyle bir sorunum var 1. kulaklık ile video izlerken veya oyun oynarken seslerin arasında çıt çıt ses geliyor ayrıyetten mikrafonu bir türlü aktif edemedim oyunlar üzerinde sesli iletişim yapamıyorum?

Bende bu kulaklığı dün aldım vatan mağazasından ama şöyle bir sorunum var 1. kulaklık ile video izlerken veya oyun oynarken seslerin arasında çıt çıt ses geliyor ayrıyeten mikrofonu bir türlü aktif edemedim oyunlar üzerinde sesli iletişim yapamıyorum?

Hocam mikrofonda ışık yanıyorsa kapalıdır. Bir de uygulamasını indirim Firmware güncellemeniz lazım.

Bende bu kulaklığı dün aldım vatan mağazasından ama şöyle bir sorunum var 1. kulaklık ile video izlerken veya oyun oynarken seslerin arasında çıt çıt ses geliyor ayrıyetten mikrafonu bir türlü aktif edemedim oyunlar üzerinde sesli iletişim yapamıyorum?
O sesler RGB den kaynaklı diyorlar kapat dene bir de steelseries fiyat performans odaklı bir marka değil ısınamadım bir türlü bu markaya yorumlar da sorun üstüne sorun görüyorum bu markanın ürünlerin de

Ayalarım bu şekilde 3. resimde görüldüğü üzere mikrafondan ses geliyor gözüküyor ama oyunlara girdiğim zaman karşı tarafa ses gitmiyor.

Dosya Ekleri

• 1a1.png
    1a1.png
    477,9 KB · Görüntüleme: 118
  • a2a.png
    a2a.png
    253,8 KB · Görüntüleme: 113
  • a3a.png
    a3a.png
    33,5 KB · Görüntüleme: 113

Geri
Yukarı