SteelSeries Arctis Nova 7 Ses Kasılmıyor

Onu seçtim ama pek de değişen bir şey olmadı. Bilgisayara restart falan atmama gerek var mı direkt tak çalıştır yaptım. Kontrol ettim yazılım güncellemesi vesaire uyarısı da vermedi. Ne yapacağım :(

Normalde Firmware Update gerekiyormuş ama ben kablolu bağlantı yaptığımda Firmware Update uyarısı görmedim. Update yok yani şu an.

Az önce Valorant'ta denedim çok iyi bir deneyimdi ses kasma açısından. CS:GO'da ise Valorant'ın yarısı kadar bile net değil. Ne yapabilirim:|

Çözüm bulabildiniz mi CS için kablolu kulaklıkta sesler daha iyi. Çok baslı mı desem basık mı desem bir türlü çözemedim çözüm de bulamadım.

Çözüm bulabildiniz mi CS için kablolu kulaklıkta sesler daha iyi. Çok baslı mı desem basık mı desem bir türlü çözemedim çözüm de bulamadım.
Ben alıştım dolby audio yazılımını aldım onun gaming modu bence iyi. Valorant'da çok iyi steelseries programı ama CS'de tırt.

Ben alıştım Dolby Audio yazılımını aldım onun Gaming modu bence iyi. Valorant'ta çok iyi SteelSeries programı ama CS'de tırt.

Logitech G633'ten geçince attan inip eşeğe binmiş gibi oldum bir kulaklığın ses kalitesi bu kadar kötü olamaz kesin bir şeyi yanlış yapıyorum ama çözemedim. Dolby satın almayı düşünüyorum CS de işe yarar mı sence?

Logitech G633'ten geçince attan inip eşeğe binmiş gibi oldum bir kulaklığın ses kalitesi bu kadar kötü olamaz kesin bir şeyi yanlış yapıyorum ama çözemedim. Dolby satın almayı düşünüyorum CS de işe yarar mı sence?
Ben memnundum dolby atmos satın alınca, store'dan indir 7 gün trial var denersin orada. SS yazılımına göre daha iyi. Bence manuel ekolayzır yapılınca doğru ayar tutturulu cs'de çünkü valorantta çok iyi. Donanımhaber'deki kulaklık inceleyen arkadaş nova serisi için hile gibi ses kasıyor diyordu. Ayarlık bir durum olsa gerek.

Ben memnundum Dolby Atmos satın alınca, Store'dan indir 7 gün trial var denersin orada. SS yazılımına göre daha iyi. Bence manuel ekolayzır yapılınca doğru ayar tutturulu CS'de çünkü Valorant'ta çok iyi. Donanımhaber'deki kulaklık inceleyen arkadaş nova serisi için hile gibi ses kasıyor diyordu. Ayarlık bir durum olsa gerek.

Evet de o ekoleyzır ayarını bir türlü bulamadım yapamadım da sestende anlamam zaten ama CS de çok kötü olduğu aşikar. Dolby Atmos açıkken SS programını ful kapatıyor musun nasıl oluyor o ayarlar.

Evet de o ekoleyzır ayarını bir türlü bulamadım yapamadım da sestende anlamam zaten ama CS de çok kötü olduğu aşikar. Dolby Atmos açıkken SS programını ful kapatıyor musun nasıl oluyor o ayarlar.
Dolby atmos açınca zaten sağ alttan kulaklık kısmından düz Arctis Nova 7 seçiyorsun, SS programı açık olsa dahi onun için Sonar yazanları seçmen lazım. Yani açık kapalı fark etmiyor.

1692940732849.png

Kardeşime aynı kulaklığı aldık fakat 2 adım arkasında ben konuştuğumda Discord da sesim gidiyor. Sizde de aynı mı? Bunu nasıl çözebilirim? Sizde aynı sorunu yaşıyor musunuz? Ayarlarınızı görsel olarak iletebilir misiniz?

Madem konuya cevap geldi ben de güncelleme yapayım CS2 den dolayı mıdır veya ben bilgisayarı formatladigim için mi bilmiyorum ama çok iyi ses kasiliyor şuan. Bayağı iyi kulaklık :)

Geri
Yukarı