Elektronik Steelseries Arctis Nova Pro Wireless X 4993 TL - Amazon.com.tr

Amazon urunleri bu şekilde dusuruyor ve herhangi bir indirim ibaresi de koymuyor 6535 gibi bir şeye aldım 1 gun sonra 8350 gibi bir fiyata çıktı urunde bir bozukluk yok kutu kesinlikle açılmamış ama 3 gun fiyatta kalan ürün ben aldıktan sonra ( akşam 9 civarı aldım) öbur gun 5'te baktım fiyat yukselmişti içime bir şuphe dustu

Xbox çıkışına PC veya Xbox bağlayabiliyorsun (16 bit)
Diğer çıkışa ne bağlarsan bağla 24 bit veriyor. Ben de bu çıkışı kullanıyorum ve 48khz / 24bit.

Merhaba, ben de sadece PC'de kullanacağım. Fiyatı daha uygun diye Xbox olanı tercih etmek istiyorum.
Diğer çıkıştan 48khz / 24bit aldığınızı nereden kontrol ettiniz?
Ayrıca Solar programı pc'de kullanabiliyor muyum?
Sadece pc kullanan biri için xbox ile pc&ps arasında herhangi bir fark var mı?
Rica etsem bu konuda net bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Merhaba, ben de sadece PC'de kullanacağım. Fiyatı daha uygun diye Xbox olanı tercih etmek istiyorum.
Diğer çıkıştan 48khz / 24bit aldığınızı nereden kontrol ettiniz?
Ayrıca Solar programı pc'de kullanabiliyor muyum?
Sadece pc kullanan biri için xbox ile pc&ps arasında herhangi bir fark var mı?
Rica etsem bu konuda net bilgi verebilir misiniz?
Fiyatı uygun olan modeli tercih etmeniz en doğru olanı.
Dac üzerinde aktif olan çıkış için kaç Khz/Bit verdiği yazıyor.
Evet Solar programını pcde kullanabiliyorsun, ben de aktif olarak kullanıyorum.
Sadece pc kullanacaksak sürümler arasında hiç bir fark yok, daha ucuz olanı satın alabilirsin.

Sürümler arasındaki tek fark şöyle oluşuyor ;
XBOX Versiyonunda USB Çıkışı 24bit XBOX çıkışı 16bit veriyor. Eğer bu versiyonu alıp PlayStation bağlamak isterseniz XBOX çıkışı uyum sağlamıyor o yüzden USB çıkışına bağlamanız gerek. XBOX çıkışına da PC bağlayarak yine aktif iki çıkış sağlayabilirsiniz fakat bu çıkış ile PC için 16bite düşmüş oluyorsunuz.

Ayrıca eğer günün birinde 2 konsol bağlamak isterseniz XBOX sürümüne bağlayabilirken PS sürümüne XBOX'ı hiç bağlayamıyorsunuz. XBOX sürümü PC + (herhangi bir konsol) kombinasyonunu her türlü destekliyor zaten.

Geri
Yukarı