Elektronik SteelSeries Arctis Prime 1659 TL

Gsp 601, Logitech G PRO X, Arctis 3 ve Arctis 1 Wireless'den sonra Arctis Prime satın aldım. Hala aktif olarak Arctis Prime kullanıyorum. Sadece PS5'te Wireless Arctis 1 kullanıyorum. Ama burada bir ayrıntı var. Ben bütün bu kulaklıkları epos GSX 300 ile kullanan birisiyim. Anakart ses kartından değil.

Epos GSX 300 ses kartı ile gsp 601 ve Logitech oyunlarda çok iyi iş çıkartıyor ama film ve müzik ve konfor işin içine girince değerleri düşüyor. Arctis Prime ise hem oyunlarda hem de film ile müzikte saydıklarımın hepsinden çok daha iyi ve ötede. Rahatlık konusunda ise SteelSeries Arctis Prime tamamen ayrı bir seviyede. 5 saat tak kafana iz yapmaz, ağrı yapmaz o derece. Diğerleri maalesef böyle değil.

Burada önemli olan tek nokta Arctis Prime alacaksanız iyi bir ses kartı. En iyi anakart ses kartları bile maalesef tam anlamk ile dac&AMP gücünü, kalitesini sunmuyor. Bu konuya dikkat ederseniz Arctis Prime en iyi tercihtir nova 1-3 ve kablolu Pro dahil buna ya da Arctis 1-3-5'ten çok ötede bir headset.

Gsp 600 ve 601'in ne farkı var kanka? Bir de dac/amp ünitesiyle Arctis Prime çok daha mı iyi gsp 601'den

Gsp 600 ve 601'in ne farkı var kanka? Bir de dac/amp ünitesiyle Arctis Prime çok daha mı iyi gsp 601'den.

Renk farkı var gsp 600 serisi. Arctis Prime daha baslı AMP ile şaşılacak şekilde. Sahne olarak gsp 600 serisi biraz daha geniş, 7.1'e daha uygun. Ama mid ve bass olarak, ses derinliği olarak ve benim için çok önemli olan rahatlık açısından G PRO X ve gsp 601'den daha iyi Arctis Prime.

Hepsi hala bende ara ara değiştiriyorum ama yok Arctis Prime sonrası rahatlık ve ses başarımı genel anlamda hepsinden iyi. Arctis Prime'ı bu kadar iyi yapan sürücüleri ve kafa bantlı tasarımı. İnanılmaz bir ürün. Hatta 1 tane daha alıp yedeklemeyi düşünüyorum ne olur ne olmaz.

Renk farkı var gsp 600 serisi. Arctis Prime daha baslı AMP ile şaşılacak şekilde. Sahne olarak gsp 600 serisi biraz daha geniş, 7.1'e daha uygun. Ama mid ve bass olarak, ses derinliği olarak ve benim için çok önemli olan rahatlık açısından G PRO X ve gsp 601'den daha iyi Arctis Prime.

Hepsi hala bende ara ara değiştiriyorum ama yok Arctis Prime sonrası rahatlık ve ses başarımı genel anlamda hepsinden iyi. Arctis Prime'ı bu kadar iyi yapan sürücüleri ve kafa bantlı tasarımı. İnanılmaz bir ürün. Hatta 1 tane daha alıp yedeklemeyi düşünüyorum ne olur ne olmaz.
Taksitle bende alıcam gibi :)

Hocam ben de sizinle aynı komboyu yaptım. Creative G6 + Artics Prime aldım. Tek endişem g6'nın yazılımı berbat diyorlar ve ekstra bir ton şey yapmak lazımmış sanırım. Bu konuda hiç fikri olan var mı?

Hocam ben de sizinle aynı komboyu yaptım. Creative G6 + Artics Prime aldım. Tek endişem g6'nın yazılımı berbat diyorlar ve ekstra bir ton şey yapmak lazımmış sanırım. Bu konuda hiç fikri olan var mı?
Az kaldı hocam bende kombo yağacağım bakalım nasıl olacak, birde hocam geldikten sonra deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Hocam g6'nın yazılım arayüzü falan baya güzel gözüküyor ya, bence güzel bir yazılımı var.

Nerde okudunuz hocam merak ettim açıkçası bulursanız atar mısınız?

Geri
Yukarı