Elektronik SteelSeries Arctis Prime 1659 TL

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arctis 7'yi almayı dusunurken fıyattan dolayı acaba kablolu bır sey mı alsam dıyordum. Bunu onerır mısınız oyun+ dısarıda vıdeo vs seyretmek ıcın? Fıyatı ve kagıt uzerı verılerı baya ıyıye benzıyor.

Arctis 7'yi almayı dusunurken fıyattan dolayı acaba kablolu bır sey mı alsam dıyordum. Bunu onerır mısınız oyun+ dısarıda vıdeo vs seyretmek ıcın? Fıyatı ve kagıt uzerı verılerı baya ıyıye benzıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kulaklıktan tam verim alabilmek için DAC şart.

Benim aklımda da almak yoktu fakat çok övülüyor ve fiyat cidden iyi. G6 DAC almıştım geçenlerde. Onunla kullanacağım. DAC olmasaydı almazdım muhtemelen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kulaklıktan tam verim alabilmek için DAC şart.

Benim aklımda da almak yoktu fakat çok övülüyor ve fiyat cidden iyi. G6 DAC almıştım geçenlerde. Onunla kullanacağım. DAC olmasaydı almazdım muhtemelen.

1600 TL'lik kulaklığa 2000 TL'lik DAC mı aldınız?

1600 TL'lik kulaklığa 2000 TL'lik DAC mı aldınız?
DAC'ı bu kulaklık için almadım. Normalde o DAC üst seviye bir DAC. Fiyat çok uyguna geldiği için almıştım DAC'ı. Sony MDR1ABT ile kullanmak için.

Oyuncu kulaklığı olarak Cloud II vardı. Sennheiser GSP600'e geçmek istiyordum fakat GSP600 çok pahalı şuan. İndirim beklerken bu kulaklığa denk geldim. Forumda da bazı arkadaşlar çok övüyordu. GSP600 yerine bunu aldım aradaki fiyat farkından dolayı.

Burada detaylı konuşuldu kulaklık ve DAC mevzusu. Göz atabilirsiniz.

Her şey fiyattan ibaret değil ki dostum :) mesela arkadaşın attığı videoda söylenene göre çok fazla iyi bir kulaklık. Parasının hakkını kat kat veriyor. Umarım arkadaşa gelince o da çok memnun olur.
Hocam bu kulaklığı alma faktörlerimden biri de sizsiniz. Umarım memnun kalırım. İleride daha üst bir kulaklığa geçmek isterim ama şuan ki ekonomik koşullarda bütçemi daha fazla zorlamamak için GSP600 yerine bu fiyata Arctis Prime tercih ettim. GSP600'e 4000-5000 TL para vermek istemedim.

Hayırlısı olsun bakalım. Memnun kalacağımı düşünüyorum. Bunda aslan payıda sizin şimdiden teşekkür ederim kulaklık hakkında detaylı bilgilendirdiğiniz için. Sizden önce bu kulaklığı fazla bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı