SteelSeries Arctis Prime alınır mı?

arctis prime sahibiyim kulaklığı anakart ile kullanmak biraz çöpe atmak gibi bence dac amp alınması şart bence ben aldım fosi q4 ile kullanıyorum gümbür gümbür bir kulaklık çok temiz ve yüksek bir ses veriyor basslar kulak titretiyor bildiğiniz kulaklık padleri tirtir titriyor ben böyle bir şey görmedim 1000 tl üstü çok kulaklık kullandım böyle müzik performası görmedim. Oyun tecrübesi ise çevresel ses fena değil rakibin konumunu saptayabiliyorum bu kulaklığın öne çıktığı yer kesinlikle müzik.
arctis prime sahibiyim kulaklığı anakart ile kullanmak biraz çöpe atmak gibi bence dac amp alınması şart bence ben aldım fosi q4 ile kullanıyorum gümbür gümbür bir kulaklık çok temiz ve yüksek bir ses veriyor basslar kulak titretiyor bildiğiniz kulaklık padleri tirtir titriyor ben böyle bir şey görmedim 1000 tl üstü çok kulaklık kullandım böyle müzik performası görmedim. Oyun tecrübesi ise çevresel ses fena değil rakibin konumunu saptayabiliyorum bu kulaklığın öne çıktığı yer kesinlikle müzik.
mikrofon ise biraz hayal kırıklığı discord sertifikası falan diyorlar ama yok rog delta kullanıyorumdum bundan önce onun ki muhteşemdi bunda çok robotik ve soluk bir ses var mikrofonda. Rahatlık olarak SS ürünleri bana hep rahat gelmiştir ama arkadaşım da uzun kullanımda rahatsızlık oluyormuş biraz kafa yapısı ile ilgili gibi ben çok rahat ediyorum.

Mikrofon malesef ki öyle. Bende DAC alacaktım ancak mikrofon aldım sırada DAC var. Kendi kullandığınız amp yi tavsiye eder misiniz?

Arctis Prime sahibiyim kulaklığı anakart ile kullanmak biraz çöpe atmak gibi bence DAC AMP alınması şart bence ben aldım fosi Q4 ile kullanıyorum gümbür gümbür bir kulaklık çok temiz ve yüksek bir ses veriyor basslar kulak titretiyor bildiğiniz kulaklık padleri tirtir titriyor ben böyle bir şey görmedim 1000 TL üstü çok kulaklık kullandım böyle müzik performası görmedim. Oyun tecrübesi ise çevresel ses fena değil rakibin konumunu saptayabiliyorum bu kulaklığın öne çıktığı yer kesinlikle müzik.

Mikrofon ise biraz hayal kırıklığı Discord sertifikası falan diyorlar ama yok ROG Delta kullanıyorumdum bundan önce onun ki muhteşemdi bunda çok robotik ve soluk bir ses var mikrofonda. Rahatlık olarak SS ürünleri bana hep rahat gelmiştir ama arkadaşım da uzun kullanımda rahatsızlık oluyormuş biraz kafa yapısı ile ilgili gibi ben çok rahat ediyorum.

Konuyu hortlatıyorum ama B550 Tomahawk ile tam verim alır mıyım sizin anakartınız neydi.

Konuyu hortlatıyorum ama B550 Tomahawk ile tam verim alır mıyım sizin anakartınız neydi
msi mpg b550 gaming var bende yetmedi malesef bana. Ses kartı mevzularından çok anlamıyorum. Bana dac amp al dediler bende aldım artık hem çok yüksek ses hemde titreten basslara sahibim ses seviyesi %50 nin üstüne çıkmaya cesaret edemiyorum.

MSI MPG B550 Gaming var bende yetmedi maalesef bana. Ses kartı mevzularından çok anlamıyorum. Bana DAC AMP al dediler bende aldım artık hem çok yüksek ses hem de titreten basslara sahibim ses seviyesi %50'nin üstüne çıkmaya cesaret edemiyorum.

Hangi DAC ile kullanıyorsun ve kaç TL'ye mal oldu.

Memnun kalırsınız hocam o kulaklık için en az ALC 1200 gerekiyordu. Sizin kartınızda mevcut.

Hocam merhaba kulaklıktan memnun musunuz bende almayı düşünüyorum anakartım ASUS TUF B450 Plus Gaming.

Hocam merhaba kulaklıktan memnun musunuz bende almayı düşünüyorum anakartım ASUS TUF B450 Plus Gaming.

Ses yonganız ALC1200'den düşük ise tavsiye etmem. Hatta ALC1200 bile yeteri kadar besleyemiyor. Yanında dac/amp alırsanız çok rahat tatmin olursunuz Arctis Pro ile aynı sürücülere sahip.

Ses yonganız ALC1200'den düşük ise tavsiye etmem. Hatta ALC1200 bile yeteri kadar besleyemiyor. Yanında dac/amp alırsanız çok rahat tatmin olursunuz Arctis Pro ile aynı sürücülere sahip.

Hocam ALC887 varmış dac/ampler pahalımı. Bütçem kulaklığa anca yetiyor.

Hocam şöyle bir şey alsam olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı