SteelSeries Arctis Prime ses sorunu

Bütçe
0-1000TL
Yok hocam Arctis Prime nasıldı peki? Bende de ALC887 var da o yüzden soruyorum.
Almanı önermem yazılım olarak destek alamıyorsun bile ki o fiyata çok büyük dezavantaj, sonar diye bir uygulaması var oradan kendin araştırıp yapman gerekiyor ve o uygulama hakkında da çok bir bilgi yok internette araştırıp uygun bass, tiz ayarları yapamazsın mikrofon kalitesi dediğim gibi kötü ve yankı yapıyor ve biraz ağır bence kafanda olduğunu çok rahat hissediyorsun konfor açısından çok sorun değil ama biraz rahatsız ediyor

Almanı önermem yazılım olarak destek alamıyorsun bile ki o fiyata çok büyük dezavantaj, sonar diye bir uygulaması var oradan kendin araştırıp yapman gerekiyor ve o uygulama hakkında da çok bir bilgi yok internette araştırıp uygun bass, tiz ayarları yapamazsın mikrofon kalitesi dediğim gibi kötü ve yankı yapıyor ve biraz ağır bence kafanda olduğunu çok rahat hissediyorsun konfor açısından çok sorun değil ama biraz rahatsız ediyor.

Mikrofon benim için büyük bir dert değil ses kalitesi beni daha çok ilgilendiriyor normal kulaklığın sesi ALC887 ile nasıl olur sipariş ettim ürünü ona göre iade edeceğim.

Mikrofon benim için büyük bir dert değil ses kalitesi beni daha çok ilgilendiriyor normal kulaklığın sesi ALC887 ile nasıl olur sipariş ettim ürünü ona göre iade edeceğim.
Ses kalitesi olarak Steel Series Arctis Pro ile eşdeğer diye biliyorum kağıtta 7.1 özelliği yok o yandan kötü ve bana biraz sesleri boğuyor gibi geldi ama kötü değil müzik, film vs için gayet iyi ve yeterli

Ses kalitesi olarak SteelSeries Arctis Pro ile eş değer diye biliyorum kağıtta 7.1 özelliği yok o yandan kötü ve bana biraz sesleri boğuyor gibi geldi ama kötü değil müzik, film vs için gayet iyi ve yeterli.

O halde kulaklığı boşa aldım sanırım anakartın ses yongasıyla verim alamayacağım gibi geldiği gibi iade edeceğim sanırsam.

Geri
Yukarı