SteelSeries Arctis Prime vs HyperX Cloud 2

nexly0

Centipat
Daha fazla  
Prime B450 mk 2 anakartına sahibim. Tam verim alabilir miyim yoksa SteelSeries Arctis Prime yerine HyperX Cloud 2 mı almalıyım?

Bütçene uyuyorsa Razer BlackShark V2 al.

Herhangi bir kronik sorunu var mı?

Arctis Prime daha iyi. Cloud2'nin yarısında kronik dip ses sorunu var ve iki kez aldım, her ikisinde de aynı sorun çıktı.

Teşekkür ederim yorumun için.

Gamepower Mihawk mı daha iyi yoksa Razer BlackShark V2 X mı daha iyi.

Son düzenleme:
Arctis Prime atılan tüm kulaklıklardan ses olarak daha iyi ama o anakartın ses yongası ile nasıl olur bilmiyorum. Ek olarak Prime serisinde de kronik mikrofon sorunu var. Ben Prime kullandım ve benimkin mikrofon sorunu yoktu ama bazıları karşı tarafın sesi hiç duymadığını, mikrofonun sesi az aldığını söylüyor.

Bu bütçelerde "Corsair HS80" veya "Razer Balckshark V2" öneririm.

Prime için ses kartı veya USB giriş kullanılırsa aşırı verimli ve rakipsiz oluyor. Cloud 2 kutusundan USB ses kartı çıkıyor. Eğer ses kasacaksan ve oyun ağırlıklı kullanacaksan cloud2 fazlasıyla tatmin eder. Yüksek ihtimalle de Prime dan daha ucuza gelir.

Normalde influncer ların incelemelerini kaynak göstermem ama ses konusunda bu adama güveniyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı