SteelSeries Arctis Pro + gamedac mikrofon kullanılamıyor

Lycexia

Hectopat
Daha fazla  
1 gün önce SteelSeries Arctis Pro + gamedac model kulaklık satın aldım. Gigabyte Aorus 15P-KD bilgisayarımda kurulumunu yazılımını güncellemelerini ve ses ayarlarının hepsini yaptım. Her şey çok mükemmel iken mikrofonun sesi aşırı az aldığı ve arkada çok yüksek düzeyde rahatsız edici bir ses olduğunu fark ettim. Araştırırken burada da buna benzer bir konu açıldığına denk geldim. 2 gündür uğraşıyorken kayıt aygıtı olarak SteelSeries gamedac seçmek yerine bilgisayarın kendi mikrofonu Realtek(r) Audio seçince ses kalitesi mükemmel bir şekilde düzeldi ve olması gerektiği gibi oldu. Ama şu an SteelSeries'in kendi mikrofonunu değil de bilgisayarın kendi mikrofon sürücüsünü kullanıyorum bu yüzden yazılım üzerindeki mikrofon seçenekleri ve geliştirmeleri kullanılamıyor. Bu durum tuhafıma gitti hem bu sorunu olanlar için çözümünü söylemiş olayım ama neden kendi sürücüsünde ses berbatken bilgisayarın sürücüsüne geçince düzeliyor anlamadım. Ekran görüntülerini aşağıya bıraktım, iyi sosyaller dilerim.

Dosya Ekleri

• dacsız.jpg
    dacsız.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 55
  • Gamedacli.jpg
    Gamedacli.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 39
  • gereken.jpg
    gereken.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri