SteelSeries Arctis Pro Hi-Res Kulaklık Modelinde Bluetooth Özelliği Var mıdır?

Tugi78

Centipat
SteelSeries Arctis Pro Wireless alacağım, ama aklıma yatmayan bir şey var. Bu kulaklığın Hi-Res modeli var sahibinden.com'da. İlan gördüm ucuza, onu alsam kulaklık Bluetooth destekliyor mudur?
Kablosuz olan kulaklık demeyi unuttum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen telefonda gostermiyo ben de artcis pro + gamedac modeli ile wireless modeli arasinda kaldigim icin baya arastirmistim. Oldugunu hatirliyorum bluetooth wireless modelinde

Bu konuda yalnız değilmişim 😂

hahahahahh hala da kararsizim ama Pro+Gamedac siparisi verdim. Masaustu kullanmadigim icin zaten kablo sorun olmuyo bana. Kablolu modeli ses kalitesi olarak kablosuzdan bir tik daha iyi diye biliyorum. Masaustu kullaniyo olsam kesin wireless alirdim ama zaten etkilemiycegini dusunerek beyaz pro+gamedac siparisi verdim ben

hahahahahh hala da kararsizim ama Pro+Gamedac siparisi verdim. Masaustu kullanmadigim icin zaten kablo sorun olmuyo bana. Kablolu modeli ses kalitesi olarak kablosuzdan bir tik daha iyi diye biliyorum. Masaustu kullaniyo olsam kesin wireless alirdim ama zaten etkilemiycegini dusunerek beyaz pro+gamedac siparisi verdim ben
Bu kulaklık TV de optik sesle harikaymış bı yönde onun için aliyorum
Bu kulaklığın kafa bandı ve kapak kısmını özelleştirilmiş parçalarını nerden bulabiliriz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı