SteelSeries Arctis Pro Wireless arkadan hava sesi geliyor

Kesinlikle kafan karışmasın hepsinde var diye bir şey yok, daha önce bir sürelik arkadaşımın Arctis 9'unu deneme fırsatım oldu 0 dip ses üstelik ses limitörü gibi bir ayar da koymamışlar yani Allah ne verdiyse çalıyor kulaklık. Ben bu kulaklığa bir şans daha vereceğim değişim isteyip sonrasında yine aynı sorun varsa Arctis 9 alırım. Hepsinde oluyor gibi bir yanılgıya kapılmayın yine sizinle konuştuğumuz başka bir Arctis Pro Wireless konusunda alanlarda böyle bir şikayet yoktu. Sanırım siz İtopya indirimi bitecek diye kararsız kaldınız İtopya biter başkası başlar zaten adamakıllı indirim yaptıkları da yok.

Hocam zaten bu kulaklığı da kablosu ile bağlayınca seste herhangi bir bozulma, dip ses olmuyor cidden çok güzel bir kulaklık ama iş kablosuz moda gelince...

Kablosuzlara güvenmiyorum ses kalitesi konusunda aslında kullanmamamın asıl sebebi şarj pil gibi durumlarla uğraşmak istememem maçın ortasında bir kesildinmi acayip moral bozucu olur ama kabloluda hiçbir derdim yok rahatta aslında milleti vurmaktan adam kalmadı çıktılar hile diyor bana bazıları da :D bazıları küfürde ediyor ama takmıyorum pek, wirelesstada belki bir ihtimal o tam performansı almak mümkün olabilir ama uzak algılayıcı olması ona engel olabilir belki başka bir konuya yazmıştım yapılacakları bakıp deneyebilirsiniz ama asıl mesele kulaklığın kendisini Windows'tan seçebilmekte o zaman kulaklık tam performansta çalışıyor seçemeyince oda zor oluyor.

Şöyle bir durum var alıcıyı USB ile bağlamayıp, kulaklığı açtığımda yine sabit frekanslı dip sesi veriyor.

Hocam uygulaması veya Arctis 5 ile ilgisi yok bu işin herhangi bir şekilde kulaklığı açtığında da geliyor o ses Wireless olduğu için bence.

Yasal olarak zaten 14 gün içinde yollaydıysak iade almaları lazım.

Şöyle bir durum var alıcıyı USB ile bağlamayıp, kulaklığı açtığımda yine sabit frekanslı dip sesi veriyor.

Bende kargoya verdim hocam bugün bakalım artık inşallah garantiye göndermezler çünkü 14 günlük yasal olarak cayma hakkımız var.

@ddnnn hocam ne yaptınız kargo hakkında bilgi aldınız mı benimki de cumartesi günü gitmiş ama şu an ne oldu bilgim yok.

Son düzenleme:
Hocam uygulaması veya Arctis 5 ile ilgisi yok bu işin herhangi bir şekilde kulaklığı açtığında da geliyor o ses Wireless olduğu için bence.

Yasal olarak zaten 14 gün içinde yollaydıysak iade almaları lazım.

Bende kargoya verdim hocam bugün bakalım artık inşallah garantiye göndermezler çünkü 14 günlük yasal olarak cayma hakkımız var.

@ddnnn hocam ne yaptınız kargo hakkında bilgi aldınız mı benimki de cumartesi günü gitmiş ama şu an ne oldu bilgim yok.

Ben geçen hafta salı günü verdim çarşamba günü teslim edildi. Cuma günü sabah aradım henüz kayıt oluşmamış dediler. Akşam bir daha aradım Despec bilgisayara gönderildi dediler. Daha bir haber yok bekliyorum.

Ben geçen hafta salı günü verdim çarşamba günü teslim edildi. Cuma günü sabah aradım henüz kayıt oluşmamış dediler. Akşam bir daha aradım Despec bilgisayara gönderildi dediler. Daha bir haber yok bekliyorum.

Hocam siz kargolarken sevk kağıdı ile birlikte bir yazı yazıp gönderdiniz değil mi çünkü ben firmanın yorumlarına baktım berbat ve genelde aynı ürün ile değişim sağlıyorlar bende biraz önce müşteri hizmetlerini aradım ve kargo geldikten 3 gün sonra sisteme geçiyormuş ve dedim garantiye gitmesini istemiyorum o da dedi işte zaten ürünü kontrol edip bir sıkıntısı yoksa iadesini göndereceğiz dedi yani garantiye gitmeyecek.

Hocam siz kargolarken sevk kağıdı ile birlikte bir yazı yazıp gönderdiniz değil mi çünkü ben firmanın yorumlarına baktım berbat ve genelde aynı ürün ile değişim sağlıyorlar bende biraz önce müşteri hizmetlerini aradım ve kargo geldikten 3 gün sonra sisteme geçiyormuş ve dedim garantiye gitmesini istemiyorum o da dedi işte zaten ürünü kontrol edip bir sıkıntısı yoksa iadesini göndereceğiz dedi yani garantiye gitmeyecek.

Maalesef dediğiniz gibi olmuyor, Despec bilgisayara gidecek ürün açıldığı için İtopya sitesinde açıkca yer vermiş kulaklık iadelerine

1711376804080.png

Maalesef dediğiniz gibi olmuyor, Despec bilgisayara gidecek ürün açıldığı için İtopya sitesinde açıkca yer vermiş kulaklık iadelerine

1711376804080.png
Bizim ürünümüz ayıplı mal olarak geçmekte direkt iade kapsamında değil, bu yüzden yetkili servis inceledikten sonra iade veya değişim kararı çıkar yüksek ihtimalle.

Diğer konuda mesaj yazamıyorum, siz değişime vereceğim demiştiniz iadeye mi gönderdiniz? Bir de Despec bilgisayara gitmiş mi yoksa direkt iadeyi İtopya mı yaptı?

Son düzenleme:
Maalesef dediğiniz gibi olmuyor, Despec bilgisayara gidecek ürün açıldığı için İtopya sitesinde açıkca yer vermiş kulaklık iadelerine.

Eki Görüntüle 2150233

Bizim ürünümüz ayıplı mal olarak geçmekte direkt iade kapsamında değil, bu yüzden yetkili servis inceledikten sonra iade veya değişim kararı çıkar yüksek ihtimalle.

Diğer konuda mesaj yazamıyorum, siz değişime vereceğim demiştiniz iadeye mi gönderdiniz? Bir de Despec bilgisayara gitmiş mi yoksa direkt iadeyi İtopya mı yaptı?

Hocam diğer konuya yazdım benim iade gerçekleşti bankam parayı 3-5 güne atacağını bildiriyor yani direk İtopya'ya gitmiş.

@Rynesquik beni de bugün aradılar, servisten iade/değişim kararı çıkmış. Değişim istedim bakalım yeni gelen üründe de aynı sorun olacak mı konuyu güncellerim elime ulaştığında.

@Rynesquik beni de bugün aradılar, servisten iade/değişim kararı çıkmış. Değişim istedim bakalım yeni gelen üründe de aynı sorun olacak mı konuyu güncellerim elime ulaştığında.

@ddnnn hocam söylemeyi unuttum benim iadem çoktan geldi 2 gün oldu hatta İtopya direk iade aldı sağ olsun bu arada keşke tekrar almasaydınız yüksek ihtimal aynı problem yine olur çünkü kronikmiş bana haber verirsiniz.

@ddnnn hocam söylemeyi unuttum benim iadem çoktan geldi 2 gün oldu hatta İtopya direk iade aldı sağ olsun bu arada keşke tekrar almasaydınız yüksek ihtimal aynı problem yine olur çünkü kronikmiş bana haber verirsiniz.

Sorun yaşamayanlar da var, bana kulaklık değil DAC'taki optik ve line çıkışları lazım o yüzden bu kulaklığı seçtim değiştirmemdeki sebep bu. Yine aynı sorunla gelirse artık iade ederim.

Sorun yaşamayanlar da var, bana kulaklık değil DAC'taki optik ve line çıkışları lazım o yüzden bu kulaklığı seçtim değiştirmemdeki sebep bu. Yine aynı sorunla gelirse artık iade ederim.

Aslında onlarda bu sorunu yaşıyor ama farkında değiller bazı insanlar o kadar dikkatli dinlemezler ürün sana geldiğinde bana yazar mısın tekrar var mı diye?

@ddnnn @pawEn hocalarım Arctis Nova 7 aldım çok memnunum dip ses sorunu yok gayet güzel almak istiyenlere biraz bahsederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı