SteelSeries Arctis Pro Wireless kulaklığı MacBook Pro'ya bağlamak için dönüştürücü

Pablo1

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz kulaklığın Bluetooth özelliği var diye biliyorum. Direkt Bluetooth ile bağlasanız daha iyi olmaz mı? Onun dışında zaten içinde telefona bağlamak için kablosu çıkıyor. Kablonun bir ucunu adaptöre diğer ucunu telefona takmanız yeterli. Dönüştürücüye gerek yok ve yanlış bilmiyorsam SteelSeries USB C kullanmıyor.
Dediğim kablo: Arctis Pro Mobile Audio Cable

Kabloyla kullanmayacağım. Ama şarj etmek lazım ya ondan MacBook'a bağlıyorum yedek batarya şarj olsun diye.

Dediğin kabloyu Hepsiburada ya da Trendyol linki varsa atar mısın lütfen?

@Pablo1 @Pablo1
Üniteyi MacBook'a takmak için mi dönüştürücü istiyorsunuz? Yanlış anlamışım kusura bakmayın. MacBook'un USB C portunu USB'a yapıp üniteyi takmak için istiyorsanız attığınız ürün iş görür sanırım.

Evet bunu demek istemiştim. Ama dediğim gibi kabloda lazım olabilir o yüzden kablonun Trendyol ya da Hepsiburada linkini atabilir misiniz?

@DaTTeBayoTheFrog

Son düzenleme:
@Pablo1
Direkt MacBook'a bağlayıp kablosuz niye kullanmıyorsunuz? Kablolu kullanmaya yarayan kabloyu bulamadım. Belki rica ederseniz SteelSeries gönderir.
Yapmak istediğiniz senaryoyu hâlâ anlamadım kusura bakmayın. Harici güç girişi var. MacBook olmadan şarj edebilirsiniz.

Yedek bataryada şarj olsun diye yanında gelen siyah şeyi MacBook'a bağlayacağım. Kulaklığı Bluetooth ile tablete bağlayacağım.

@Pablo1
Telefon adaptörüyle şarj edebilirsiniz.
DC girişe takmanız yeterli olacaktır.
B93A39C9-3443-4F3E-BE83-545C01E271B0.jpeg

Geri
Yukarı