SteelSeries Artics 3 alınır mı?

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
1000 TL gibi bir bütçem var. Artics 3 almayı düşünüyorum bazıları ses az geliyor falan demiş bazıları ise kabloları kolayca kopuyor demiş böyle bir fiyat vermişken kaliteli sağlam bir şey almak istiyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL gibi bir bütçem var. Artics 3 almayı düşünüyorum bazıları ses az geliyor falan demiş bazıları ise kabloları kolayca kopuyor demiş böyle bir fiyat vermişken kaliteli sağlam bir şey almak istiyorum. Ne önerirsiniz?
ben ses düzeyini pek beğenemedim. cloud2 aldım aynı fiyattan . ozaman yaklaşık 900 tl civarındaydı ikiside . almak istersen 1 ay kullandığım artics 3'ü verebilirim sana

Eğer eklenebiliyorsa 300 TL daha ekleyip Steelseries Arctis Prime alınmalıdır. Arctis Pro ile aynı sürücüleri kullanır ve Arctis 9'dan açık ara daha başarılı bir ses performansı vardır. Arctis 3'e kıyasla tek olumsuz yönü pedlerin deri olması. Ancak diğer bütün alanlarda Arctis 3'ten açık ara daha önde.

Kablosunun kolay koptuğu doğru ama normal kullanışta değil kedin varsa eğer 1. haftadan kopabilir zaten kablo çıkarılıp takılabilen bir yapıda, kablo satışları da mevcut internette herhangi bir sıkıntıda yeni kablo alabilirsin.

Kablosunun kolay koptuğu doğru ama normal kullanışta değil kedin varsa eğer 1. haftadan kopabilir zaten kablo çıkarılıp takılabilen bir yapıda, kablo satışları da mevcut internette herhangi bir sıkıntıda yeni kablo alabilirsin.

Hayvanım var fakat odaya girmiyor.

Eğer eklenebiliyorsa 300 TL daha ekleyip SteelSeries Arctis Prime alınmalıdır. Arctis Pro ile aynı sürücüleri kullanır ve Arctis 9'dan açık ara daha başarılı bir ses performansı vardır. Arctis 3'e kıyasla tek olumsuz yönü pedlerin deri olması. Ancak diğer bütün alanlarda Arctis 3'ten açık ara daha önde.

Maalesef arttıramayacağım gibi gözüküyor.

Ben ses düzeyini pek beğenemedim. Cloud2 aldım aynı fiyattan. O zaman yaklaşık 900 TL civarındaydı ikisi de. Almak istersen 1 ay kullandığım Artics 3'ü verebilirim sana.

Hocam Cloud 2 ile ne kadar farkları var.

Eğer eklenebiliyorsa 300 TL daha ekleyip SteelSeries Arctis Prime alınmalıdır. Arctis Pro ile aynı sürücüleri kullanır ve Arctis 9'dan açık ara daha başarılı bir ses performansı vardır. Arctis 3'e kıyasla tek olumsuz yönü pedlerin deri olması. Ancak diğer bütün alanlarda Arctis 3'ten açık ara daha önde.

Hocam kulakları aşırı terletirmi bir de pedler soyulur mu belki bir ihtimal arttırabilirm.

@NoxHit ses düzeyi olarak cloud 2 bence tatmin edici bir ses seviyesine çıkıyor. ek olarakta dip ses sorunu hiç yaşamadım. açıkçası arctis 3 rahat bir kulaklık ama benim için verdiği ses tatmin edici olmadı.

Hocam kulakları aşırı terletirmi bir de pedler soyulur mu belki bir ihtimal arttırabilirm.
Açıkçası onu bilmiyorum ben Pro modelini kullandım sadece. Fakat ses performansı olarak çok övülen bir model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan incelemesine de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı