SteelSeries Artics 5 Windows 11'e geçince çalışmamaya başladı

furkannknkcan

Yoctopat
Daha fazla  
Mikrofonum daha hemen önceki gün çalışmaktaydı, fakat Windows 11'e güncelledikten sonra çalışmamaya başladı. SteelSeries Artics 5 kullanıyorum mikrofunun bozuk olmadığından kesinlikle eminim. Fakat ne karşımdaki kişi beni duyuyor ne mikrofonuma ses gidiyor.

Driverları güncel mi? Veya bu olay Discord gibi platformlarda oluyorsa çıkış aygıtı değiştiğinden dolayı çalışmıyor olabilir, bi kontrol et.

Mikrofonum daha hemen önceki gün çalışmaktaydı, fakat Windows 11'e güncelledikten sonra çalışmamaya başladı. SteelSeries Artics 5 kullanıyorum mikrofunun bozuk olmadığından kesinlikle eminim. Fakat ne karşımdaki kişi beni duyuyor ne mikrofonuma ses gidiyor.

Benim başıma Razer BlackShark v2X ürününde gelmişti Realtek uygulamasında mikrofon girişi farklı bir ad ve işlevle gözüküyordu Realtek'i silip yükledim dene istersen.

Driverları güncel mi? Veya bu olay Discord gibi platformlarda oluyorsa çıkış aygıtı değiştiğinden dolayı çalışmıyor olabilir, bi kontrol et.
driverları nerden güncelleyebilirim? discord da oluyordu ama çıkış aygıtı v.b kontrol ettim, direkt mikrofon bozukmuş gibi hiçbir şekilde sesimi almıyor ama mikrofonun başına hiçbir şey gelmedi.

Benim başıma Razer BlackShark v2X ürününde gelmişti Realtek uygulamasında mikrofon girişi farklı bir ad ve işlevle gözüküyordu Realtek'i silip yükledim dene istersen.
hemen deneyeyim.

Driverları nereden güncelleyebilirim? Discord da oluyordu ama çıkış aygıtı vb kontrol ettim, direkt mikrofon bozukmuş gibi hiçbir şekilde sesimi almıyor ama mikrofonun başına hiçbir şey gelmedi.

Hemen deneyeyim.

İnşallah düzelir.

Aynısını Void Elite de yaşadım. Dengesizleşme oldu kulaklıkta. Windows 10'a geri döndüm herhangi bir sorun kalmamıştı. Hala Windows 11'in her yazılım için uygun olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı