SteelSeries Artics 9 kendi sesimi duyuyorum

Alpern Atmaca

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries Artics 9 modelini aldım ve SteelSeries GG programını indirdim. Sonrasında kurup birkaç ayar yaptım fakat kulaklığın mikrofonu sürekli olarak kendi sesimi veriyor. Düzeltmek için her şeyi denedim neredeyse fakat olmuyor. Ayrıca saçma derece Gaming chat olayı var. Gaming modunda oyun sesi geliyor ama chat sesi gelmiyor, chat modu ise tam tersi oluyor cidden yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi sosyaller.

SteelSeries Artics 9 modelini aldım ve SteelSeries GG programını indirdim. Sonrasında kurup birkaç ayar yaptım fakat kulaklığın mikrofonu sürekli olarak kendi sesimi veriyor. Düzeltmek için her şeyi denedim neredeyse fakat olmuyor. Ayrıca saçma derece Gaming chat olayı var. Gaming modunda oyun sesi geliyor ama chat sesi gelmiyor, chat modu ise tam tersi oluyor cidden yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi sosyaller.
Voicemeeter Banana felan yüklediniz mi acaba?

Kulaklık ayarlarında yan ses vb. tanımlı bir şey var mı? Ben mesela Logitech G733 kullanıyorum bahsettiğim şeyi açtığım zaman benim ses bana yansıyor yani mikrofondaki sesi bana geri veriyor. Öyle bir şey varsa 0'a falan bir çekmeyi dener misiniz?

Eğer Windows'ta kulaklığına ait mikrofon ayarlarda "Bu aygıtı dinle" seçeneği açıksa sesin sana yansıyor. O açık olabilir mi ?

Screenshot_1.jpg

SteelSeries Artics 9 modelini aldım ve SteelSeries GG programını indirdim. Sonrasında kurup birkaç ayar yaptım fakat kulaklığın mikrofonu sürekli olarak kendi sesimi veriyor.
SteelSeries GG'den Mic Sidetone ayarını kapatın.
Ayrıca saçma derece Gaming chat olayı var. Gaming modunda oyun sesi geliyor ama chat sesi gelmiyor, chat modu ise tam tersi oluyor cidden yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu ayarı yapan tekerlek orta kademede kalacak. Game ve Chat arasında geçiş yaparsanız diğer kanalın sesini kapatır-kısar.

Yeni konular

Geri
Yukarı