Steelseries Engine 3 güncelleme sonrası kısayol hatası

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. Biraz önce bilgisayarı açtığımda Steelseries Engine 3 programı güncelleme uyarısı verdi, ben de yaptım. Yaptıktan sonra Steelseries GG adında yeni bir program geldi ve Engine 3'ün masaüstündeki kısayoluna tıklayınca aşağıdaki hatayı veriyordu. Ben de o kısayolu silip program files'a girip Steelseries'in klasörünü buldum ordan Steelseries GG Launcher'ın kısayolunu masaüstüne attım bu sefer açıldı. Büyük ihtimalle sadece isim değişikliği oldu ama başka bir değişiklik var mıdır uygulamada?
Ekran görüntüsü 2021-05-12 212856.png

Son düzenleme:
Steelseries Engine yerini Steelseries GG'e bırakıyor. En son beta sürümdü şu an ne durumda bilmiyorum.

Steelseries Engine yerini Steelseries GG'e bırakıyor. En son beta sürümdü şu an ne durumda bilmiyorum.

Bir fark mı hocam Engine 3'e göre?
Hocam hata bende pardon ben yapamadınız sandım konuyu tam okumamışım.
Estağfurullah hocam sıkıntı yok.

Arayüzün iyileştirildiği, bazı donanımlarla ilgili gösterge hatalarının giderildiği söylenmiş. Onun dışında ufak tefek sorun yaşayanlar da yok değil. Beta sürüm olduğu için(kullanıcı değerlendirmeleri bu sürüme ilişkindi) ufak tefek hatalar olabilir, bir fark olacağını sanmıyorum. SS 3 deyince insanlarda bi versiyon düşüncesi oluyordu. Markalardaki logo değişikliği gibi düşünebilirsiniz hocam kısaca. İlerleyen zamanlarda ne gibi değişiklik yapılır(ne kadar yapılabilirse artık) bekleyip göreceğiz. Per–Key Rgb klavyede bazı oyunlarda ışıklandırma konusunda hatalar vardı, belki onlar giderilmiştir, denersem sonucu yazarım.

Arayüzün iyileştirildiği, bazı donanımlarla ilgili gösterge hatalarının giderildiği söylenmiş. Onun dışında ufak tefek sorun yaşayanlar da yok değil. Beta sürüm olduğu için(kullanıcı değerlendirmeleri bu sürüme ilişkindi) ufak tefek hatalar olabilir, bir fark olacağını sanmıyorum. SS 3 deyince insanlarda bi versiyon düşüncesi oluyordu. Markalardaki logo değişikliği gibi düşünebilirsiniz hocam kısaca. İlerleyen zamanlarda ne gibi değişiklik yapılır(ne kadar yapılabilirse artık) bekleyip göreceğiz. Per–Key Rgb klavyede bazı oyunlarda ışıklandırma konusunda hatalar vardı, belki onlar giderilmiştir, denersem sonucu yazarım.
Anladım hocam, teşekkürler yardımınız için.

Geri
Yukarı