SteelSeries GG açılmıyor

herkeseselam

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim son 2 haftadır SteelSeries GG açılmıyor sil yükle yaptım fakat yine olmadı. Son güncellemeyle bugün indirdim ama yine açılmadı açılmadı. Dediğim ise yüklenme ekranında kalıyor açılma kısmında yani. Sizce bunun çözümü nedir?

Tamamdır. Simge durumu kısmından programı açmayı deneyin önce. Ardından başlat menüsü üzerinden tekrar açmayı deneyin. Art arda yapınca yükleme ekranı direkt geçiyor.

Sağ alt dediğim yer burası;

1678957935631.png

Tamamdır. Simge durumu kısmından programı açmayı deneyin önce. Ardından başlat menüsü üzerinden tekrar açmayı deneyin. Art arda yapınca yükleme ekranı direkt geçiyor.

Sağ alt dediğim yer burası;

Eki Görüntüle 1703322
kusura bakmayın ben biraz cahilimde bilgisayar konusunda. Daha net bir şekilde anlatabilir misiniz?

Peki, tamam.

Bilgisayarı önce yeniden başlatın. Ardından üst mesaj içinde attığım görsel kısımdan SteelSeries GG logosuna çift tıklayın. Sonra başlat menüsüne, yani Windows arama kısmına SteelSeries GG yazıp Enter tuşuna basın.

Otomatik olarak açılması lazım SteelSeries GG.

Peki, tamam.

Bilgisayarı önce yeniden başlatın. Ardından üst mesaj içinde attığım görsel kısımdan SteelSeries GG logosuna çift tıklayın. Sonra başlat menüsüne, yani Windows arama kısmına SteelSeries GG yazıp Enter tuşuna basın.

Otomatik olarak açılması lazım SteelSeries GG.
büyük sorun şu ki sağ alt kısmında steelseries gg logosu yok

bu arada bu sorun bilgisayara format atınca oldu birde nvida yüklemedim ondanda olabilme ihtimali varmıdır ?

Merhaba arkadaşlar. Benim son 2 haftadır SteelSeries GG açılmıyor sil yükle yaptım fakat yine olmadı. Son güncellemeyle bugün indirdim ama yine açılmadı açılmadı. Dediğim ise yüklenme ekranında kalıyor açılma kısmında yani. Sizce bunun çözümü nedir?
Çözümü basit, cmd'yi açıp "winget upgrade" yaz.

Çıkan listede SteelSeries'in "ID"sini bulup "winget upgrade (steelseries id'si)" yazman yeterli olacaktır. Böylece cmd ile uygulamayı güncellemiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı