SteelSeries GG başlangıçta açılmıyor

Emily Kaldwin

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Karnaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V21.8

*7,3" QHD 2560x1440 165Hz %100 sRGB IPS Mat LED
Intel® Tiger Lake Core™ i7-11800H 8C/16T; 24MB L3; 8GT/s; 2.3GHz - 4.6GHz; 45W; *10nm SuperFin
*Mobile Intel® HM570 Chipset
*nVIDIA® GeForce® RTX3070 Max-Performance 8GB GDDR6 256-Bit DX12
*64GB (2x32GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
*2TB SAMSUNG PM9A1 M.2 SSD PCIe 4.0 x4 (7000 MB/s - 5200 MB/s)
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Windows 11 kullanıyorum SteelSeries GG programını kayıt almak ve ekipmanlar için kullanıyorum ama her bilgisayar açılışında "bilgisayarda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz?" uyarısına evet demem gerekiyordu ve bu canımı sıktı.
Uygulama özelliklerine girip biraz kurcaladım güvenlik sekmesinden verebildiğim tüm yetkilere izin ver yapmaya çalıştım en son uyumluluk kısmından "bu programı yönetici olarak çalıştır." kısmını görüp onu da açtım ve bilgisayarı yeniden başlattım ama ne yaparsam yapayım başlangıçta program kendi kendine açılmamaya başladı hep elle açmam gerekiyor şimdi de üstüne yine aynı uyarıya her açışımda evet demem gerekiyor.

Kısaca otomatikleştirmeye çalışırken daha kötü yaptım sil yükle yapmam da işe yaramadı yaptıklarımı geri almaya çalıştım anladığım kadarıyla o da olmadı kendi kendine nasıl başlayacak bu program başlangıçta.

(Görev yöneticisinde tüm zaman boyunca başlangıçta çalışacağı şekilde ayarlıydı hala da öyle.)

Bu sorun hakkında bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun ile uğraşıyorum.
Malesef çözemedim üstüne bi hata daha çıktı. :D
Şimdi kayıtlar kasarak oynatılıyor.

Geri
Yukarı