Steelseries m400 vs Trust GXT 890 cada

Emre_12

Kilopat
Daha fazla  
Bütçeme uygun bu iki klavyeyi bulabildim. Trust GXT cada 890 Türkçe olması ve RGB olması beni biraz etkiledi forumlarda da memnun kalınmış fakat bir yanda da steelseries kalitesi mevcut iki derede kaldım. Bütçem 250TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 gün önce Trust GXT cada 890 aldım bende ve 1 saat sonra geri iade ettim space tusundan cıkan yay sesi beni cok rahatsız etti ve tusların mesafesi cok yüksek geldi bunları sorun etmem diyorsan alabilirsin

3 gün önce Trust GXT cada 890 aldım bende ve 1 saat sonra geri iade ettim space tusundan cıkan yay sesi beni cok rahatsız etti ve tusların mesafesi cok yüksek geldi bunları sorun etmem diyorsan alabilirsin
Teşekkür ederim steelseries apex m400 almaya karar verdim.
Steelseries m400 bana çok rahat geldi, pek araştırmadan apex 100 almıştım ama m400 e geçmeyi düşünüyorum.
Fikriniz için teşekkür ederim.

Apex M400 kullanıyorum 1 aydır ve iyi ki bu modeli almışım demişim kendime. Tam bir F/P cihazı. Şiddetle tavsiye ederim.
Aslında apex m400 almaya karar vermiştim fakat biraz daha gxt 890 cada almak istiyorum şuanki klavyemde mekanik değil ve sadece led olduğu için. Trust kullanma fırsatınız oldu mu peki ?

Aslında apex m400 almaya karar vermiştim fakat biraz daha gxt 890 cada almak istiyorum şuanki klavyemde mekanik değil ve sadece led olduğu için. Trust kullanma fırsatınız oldu mu peki ?
Deneme şansım oldu. Güzel olsa da Steelseries'in bir çok açıdan daha başarılı olduğu yönündeyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı