Steelseries marka Wireless mouse önerisi

Bütçe
2000
Bu bütçede bir tek bu var. SteelSeries'den vazgeçerseniz çok daha iyi fareler var.

Bu bütçede bir tek bu var. SteelSeries'den vazgeçerseniz çok daha iyi fareler var.
Razeri görmedim.
Buna da bakabilirsiniz bütçe artırıp.

SteelSeries Aerox 3 RGB Wireless alabilirsin. SteelSeries fare olarak Prime'ın kablolusunu kullanmıştım zamanında. Elden çok kayıyordu Gloss olmamasına rağmen. Yazılımı Logitech'in yazılımı kadar hafif değil. Ama ömür olarak iyiydi. Kardeşime verdim hâla kullanıyor. Razer olarak da Viper Mini ve Viper Pro V2 Wireless kullandım. Viper V2 Pro'nun içindeki Wi-Fi PIN'i yandı 6 ay sonra kendiliğinden. Kablosuz çalışmamaya başladı fare bir daha. Razer'in yazılımı da berbat bu arada. SteelSeries olarak dediğim gibi Aerox 3 Wireless öneririm. Ama yerinde olsam Logitech, Glorious, HyperX (HP Kingston'dan satın aldı şu an yeni çıkan fareleri iyi), Cooler Master gibi markalara yönelirim. Şu an kendim Cooler Master MM712 Wireless kullanıyorum oldukça memnunum. 1 seneyi dolduracak Razer Viper V2 Pro'm bozulunca bununla değiştirmiştim. Çok memnun kaldım gerek yazılımı olsun gerek farenin kendisi olsun. Hiçbir sorunu yok şu anlık scroll gevşemesi dahil.

Razer'i görmedim.
Buna da bakabilirsiniz bütçe artırıp.

Dh V2 Pro cok pahali şu an.
Ayni fiyat cogu SteelSeries ve Razer'dan daha iyiler.

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Sormak istediğim bir şey daha var, 1500 TL civarında bu mouse ları buldum.

Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed:

Steelseries Rival 3 Wireless:

Bunlardan birini tavsiye eder misiniz, etmezseniz neden?
Açıkçası çok fazla 1500 bandı üstüne çıkmak istemiyorum, Steelseries veya Razer markasında ısrar etmemin sebebi biraz fanboyluk gibi gelecek belki ama bu markaların ürünlerinin tasarımları acayip hoşuma gidiyor.

Arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Sormak istediğim bir şey daha var, 1500 TL civarında bu mouseları buldum.

Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed:

SteelSeries Rival 3 Wireless:

Bunlardan birini tavsiye eder misiniz, etmezseniz neden?
Açıkçası çok fazla 1500 bandı üstüne çıkmak istemiyorum, SteelSeries veya Razer markasında ısrar etmemin sebebi biraz fanboyluk gibi gelecek belki ama bu markaların ürünlerinin tasarımları acayip hoşuma gidiyor.

Rival 3 çöpün önde gideni. V2X al.

Rival 3 çöpün önde gideni. V2X al.
Önerdiğiniz Steelseries Prime Mini üzer mi peki?
AAA pil mi takılıyor yoksa kendiliğinden bataryalı mı?

Prime Mini Wireless aldım arkadaşlar. Önerdiğiniz mouselar çok güzel (özellikle Aerox 3) ancak bütçemin epey üstünde, ayrıca Steelseries sevdasından vazgeçemiyorum, bunda garantisinin ve servisinin gayet iyi olması da etken. Son kullandığım Rival 3'ü garantisinin bitmesine iki ay kala servise yolladım ve sıfır mouse gönderdiler. Hepinize tekrardan ayrı ayrı teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı