SteelSeries Prime fiyat bandında en iyisi mi?

• Konuyu başlatan woja
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 231

Ben aldım fakat birazcık pişman oldum. Çift tıklama sorunu var ve arada sırada gidip geliyor. Ben technopattde ki arkadaşlara çok güvenerek aldım fakat böyle bir şeyle karşılaştım. Ya da ürün bana arızalı geldi. İade ile uğraşmak istemedim kenara kaldırdım. Sensörü cidden kaliteli, malzeme kalitesi iyi güzel. Fakat abartıldığı kadar iyi bir ürün olduğunu düşünmüyorum. 100TL daha ekleyip Razer Cobra alabilirsiniz.

Ben aldım fakat birazcık pişman oldum. Çift tıklama sorunu var ve arada sırada gidip geliyor. Ben technopattde ki arkadaşlara çok güvenerek aldım fakat böyle bir şeyle karşılaştım. Ya da ürün bana arızalı geldi. İade ile uğraşmak istemedim kenara kaldırdım. Sensörü cidden kaliteli, malzeme kalitesi iyi güzel. Fakat abartıldığı kadar iyi bir ürün olduğunu düşünmüyorum. 100TL daha ekleyip Razer Cobra alabilirsiniz.

Kronik sorunlu bir ürün değil?

Kronik sorunlu bir ürün değil?
Kronik sorunu olduğunu söylemedim zaten. Ürünün bana arızalı gelmiş olabileceğini söyledim ayrıca bu sorunu yaşayan tek kişi ben değilim. Hemen hırçınlaşmaya gerek yok? Yoruma disslike atan arkadaşlar da hayli hayli bir garip. Ben sadece aldım ve tecrübelerimi paylaştım. Belki de bu arkadaşın da başına aynı şeyler gelecek. Primeden daha iyi olan bir mouse önerdim. Razer cobra.

Sana arızalı gelmiş olabilir.

Geri
Yukarı