SteelSeries Prime FPS sorunlu mu?

karambyte

Kilopat
Forumda biraz sorun yaşayan gördüm. Kronik sorunu var mı? Şu an altta linkini bırakacağım mira m mouse kullanıyorum. Geçmeye değer mi sizce?
hk Gaming mira m Ultra hafif RGB oyun faresi | petek kabuk | 63 gram | Max 12000 CPI | USB kablolu | 6 programlanabilir düğme | yerleşik bellek | kaymaz kavrama | mira-m monza Amazon.com.tr

Forumda biraz sorun yaşayan gördüm. Kronik sorunu var mı? Şu an altta linkini bırakacağım mira m mouse kullanıyorum. Geçmeye değer mi sizce?
hk Gaming mira m Ultra hafif RGB oyun faresi | petek kabuk | 63 gram | Max 12000 CPI | USB kablolu | 6 programlanabilir düğme | yerleşik bellek | kaymaz kavrama | mira-m monza Amazon.com.tr
Sorunlu değil bildiğim kadarı ile.

Kronik sorun yok fakat illa sorun yaşayanlar oluyor. Her üründe olabilecek bir sorun bu. Kullandığınız mouse giriş seviyesi, Prime'in fiyatı iyi şu an bütçeniz varsa alabilirsiniz. Şu an kullandığınız farede pişman etmez.

Sakın bulaşmayın. Teknik özelliklere, yapılan yorumlara aldanıp aldım. İçindeki "yeni nesil" dedikleri tıklama mekanizması yüzünden aşırı irrite eden bir tık sesi veriyor. Logitech, Razer'dan şaşmayın.

Sakın bulaşmayın. Teknik özelliklere, yapılan yorumlara aldanıp aldım. İçindeki "yeni nesil" dedikleri tıklama mekanizması yüzünden aşırı irrite eden bir tık sesi veriyor. Logitech, Razer'dan şaşmayın.

Normalden farklı ses geliyorsa neden garantiye gönder miyorsunuz? Attığınız markaların modellerinde de oluyor. Genelleme yapmayın lütfen.

Sadece sesli çalışıyor bu bir sorun sayılmaz ki.

Mağazada bakmıştım. Hissiyat olarak güzel ele oturması ergonomik geldi bana. Ama sorunlu bir modelse siparişi iade edebilirim.

Normalden farklı ses geliyorsa neden garantiye gönder miyorsunuz? Attığınız markaların modellerinde de oluyor. Genelleme yapmayın lütfen.
Razer ve Logitech'in hiçbir modeli Steelseries Prime'ın verdiği dandik sesi vermiyor. Farenin altına dokunduğunuzda da gıcırtı sesi geliyor şu saçma fare modelini övmek için para mı alıyorsunuz anlamıyorum.

Not: Yazdığım problemler kronik.

Razer ve Logitech'in hiçbir modeli SteelSeries Prime'ın verdiği dandik sesi vermiyor. Farenin altına dokunduğunuzda da gıcırtı sesi geliyor şu saçma fare modelini övmek için para mı alıyorsunuz anlamıyorum.

Not: Yazdığım problemler kronik.

Güldürmeyin kendinizi, G300s, G102, G203, sorun yapmıyor mu? Fanboyluğu bırakmanız lazım. Razer'ın Essential modelinde böyle sorunlar yok mu? Var.

O kadar satıldı. Sorunlu ise iade ederim açmadan. İndirime girdi diye aldım. Gıcırtı sesi ile alakalı bir kişi daha inceleme konusu açmıştı. Demek birçok kişi de böyle.

O kadar satıldı. Sorunlu ise iade ederim açmadan. İndirime girdi diye aldım. Gıcırtı sesi ile alakalı bir kişi daha inceleme konusu açmıştı. Demek bir çok kişi de böyle

Mouse biraz büyük sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı