SteelSeries Prime vs. SteelSeries Rival 3

Cyrox1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Geçtiğimiz hafta elimdeki mouse bozuldu. Bulabildiğim en uygun fiyatlı fareler:
1. Corsair Katar Pro.
2. SteelSeries Prime.
3. SteelSeries Rival 3

Arkadaşlar burada Rival 3 ile Prime arasında kaldım. Karşılaştırmalarına baktığımda Prime daha iyi gözüküyor.
Ancak bazı insanların Prime mouse alınmaz vb. şeyler söylediğini gördüm. Farenin kronik bir sorunu var mı ve insanlar neden daha ucuza daha iyi bir mouse alabilecekken Rival 3 alıyorlar?
Not: Katar Pro hakkında da görüşlerinizi duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

1. Corsair Katar Pro.
2. SteelSeries Prime.
3. SteelSeries Rival 3

Arkadaşlar burada Rival 3 ile Prime arasında kaldım. Karşılaştırmalarına baktığımda Prime daha iyi gözüküyor.
Ancak bazı insanların Prime mouse alınmaz vb. şeyler söylediğini gördüm. Farenin kronik bir sorunu var mı ve insanlar neden daha ucuza daha iyi bir mouse alabilecekken Rival 3 alıyorlar?
Her mouse un bir sorunu çıkıyor. Bende Logitech g203 alınır mı diye konu açmıştım, prime önerilmişti. Prime alınır mı diye bakıyorum farklı farklı mouse önerileri görüyorum :D Arkadaşımda vardı ona güvendim rival 3 aldım memnunum.

Her mouse un bir sorunu çıkıyor. Bende Logitech G203 alınır mı diye konu açmıştım, Prime önerilmişti. Prime alınır mı diye bakıyorum farklı farklı mouse önerileri görüyorum :D arkadaşımda vardı ona güvendim Rival 3 aldım memnunum.

Benim de bir arkadaşım Prime alma Rival 3 al dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an.

Prime çok sesli bir mouse, kulaklıksız kullanımın olacaksa rahatsız eder seni. Onun dışında 10 nuamara, kulaklıkla takılan biriysen Prime öneririm.

Benim için ses önemli bir sorun değil. Onun dışında bildiğiniz başka bir sorunu var mı?

Benim de bir arkadaşım Prime alma Rival 3 al dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum şu an.
Rival 3 ü ben amazonda kupon falan bekleyip 550 tl ye aldım ama gerçekten memnunum görünüşü, ışıkları, sensörleri falan güzel. Eski mousemde ani dönüşlerde şaşırıyordu mouse :D A101 mouse uydu

Merhaba arkadaşlar.

1. Corsair Katar Pro.
2. SteelSeries Prime.
3. SteelSeries Rival 3

Rival 3 konu kapanmıştır.

Prime çok sesli bir mouse, kulaklıksız kullanımın olacaksa rahatsız eder seni. Onun dışında 10 nuamara, kulaklıkla takılan biriysen Prime öneririm.
çok çok haklı prime almıştım fakat kulaksızlık pc kullandığım için hala eski mousemi kullanıyorum çok rahatsız edici geliyor kulağıma ince sesli switchlere alışmışım heralde ;DD

Yeni konular

Geri
Yukarı