SteelSeries Rival 3 vs SteelSeries Prime

Dreads

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries Rival 3 mü SteelSeries Prime mı?

Soru belli sizce hangisi? Şu anda elimde Rival 3 var, biraz eskidi. Prime'a geçmeye değer mi?

Hocam konuyu hortlatmış gibi oluyorum kusura bakmayın.
Öncesinde g 102 kullanıyordum ve sağ tık tıklamamaya başladı ben de geçen 400 600TL arası alınabilecek mouselarla ilgili forum açtım çoğu kişi Prime al dedi bugün vatandan 500 TL'ye aldım memnunum
1-Çok rahat
2-Çok hafif, hissettirmiyor
3-Yağ gibi kayıyor (taş gibi mousepadiniz de olsa skatezlerden dolayı çok iyi kayıyor)
4-İnanılmaz iyi sensörleri var
Ve son olarak malzeme kalitesi gayet güzel ayrıca 100 milyon tıklama ömrü var yani nereden baksanız en az 4 5 sene götürür. Bence alınır

Hocam konuyu hortlatmış gibi oluyorum kusura bakmayın.
Öncesinde g 102 kullanıyordum ve sağ tık tıklamamaya başladı ben de geçen 400 600TL arası alınabilecek mouselarla ilgili forum açtım çoğu kişi Prime al dedi bugün vatandan 500 TL'ye aldım memnunum.
1-çok rahat.
2-çok hafif, hissettirmiyor.
3-yağ gibi kayıyor (taş gibi mousepadiniz de olsa skatezlerden dolayı çok iyi kayıyor)
4-inanılmaz iyi sensörleri var.
Ve son olarak malzeme kalitesi gayet güzel ayrıca 100 milyon tıklama ömrü var yani nereden baksanız en az 4 5 sene götürür. Bence alınır.

Teşekkürler.

Yalnız şunu eklemek lazım eğer çok farklı yapıda bir mause kullandıysanız bu mausea alışmak zor gelebilir çünkü eğimli bir mouse ve daha büyük ayrıca çok hafif. Önceden kullandığım mause 16 gram daha ağırdı ve eğimi azdı. Ayrıca ilerletmesi ağırdı skatezler erdiği için. Eğer önceki mausenız benzer yapıda ise alışmak çok zorlamaz. Fps oyunlarında alışmak zor gelebilir ama geri kalan tüm oyunlarda çok rahat edersiniz. Ayrıca son durum nedir? Hangi mausea karar verdiniz?

Yalnız şunu eklemek lazım eğer çok farklı yapıda bir mouse kullandıysanız bu fareye alışmak zor gelebilir çünkü eğimli bir mouse ve daha büyük ayrıca çok hafif. Önceden kullandığım mouse 16 gram daha ağırdı ve eğimi azdı. Ayrıca ilerletmesi ağırdı skatezler erdiği için. Eğer önceki mousenız benzer yapıda ise alışmak çok zorlamaz. FPS oyunlarında alışmak zor gelebilir ama geri kalan tüm oyunlarda çok rahat edersiniz. Ayrıca son durum nedir? Hangi fareye karar verdiniz?

Rival 3'te kaldım ileride değiştireceğim galiba.

Geri
Yukarı