Steelseries QcK+ Dayanıklılığı Nasıldır?

nikefootball

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce Logitech G300s mouse yanında gelen hediye mousepadi 3 ay kadar kullandım. 2-3 ayda hemen alt tarafı açılma yaptı. Şimdi Steelseries QCK+ aldım. Acaba bu da onun gibi açılır mı? Kullananların yorumlarını alabilir miyim? Ona göre masadan sarkıtarak kullanacağım. Alt tarafında yer alan bitiş noktasına elim değerek aşındırmasın. Alt taraf açılınca daha sonra elini ileri geri ittirince tüylerimi çekiyor uyuz oluyorum.

Logitech mousepadin alt kısmının açıldığını gösterir fotoğrafı ekledim.

IMG_20170708_152145.jpg
STEELSERIES-QcK--CS-GO-Camo-Edition-Mousepad.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce Logitech G300s mouse yanında gelen hediye mousepadi 3 ay kadar kullandım. 2-3 ayda hemen alt tarafı açılma yaptı. Şimdi Steelseries QCK+ aldım. Acaba bu da onun gibi açılır mı? Kullananların yorumlarını alabilir miyim? Ona göre masadan sarkıtarak kullanacağım. Alt tarafında yer alan bitiş noktasına elim değerek aşındırmasın. Alt taraf açılınca daha sonra elini ileri geri ittirince tüylerimi çekiyor uyuz oluyorum.

Logitech mousepadin alt kısmının açıldığını gösterir fotoğrafı ekledim.

Eki Görüntüle 246785 Eki Görüntüle 246786
Bende de aynı mousepad var 3 yıldır kullanıyorum. Sadece köşe kısmında milimetrik göze çarpmayan bir açılma var. Onun dışında bir sorunu yok yağ gibi akıyor. Aynı zamanda kolay temizleniyor.

Arkadaşın dediği gibi Steelseries ürünlerini kalitelidir ve bende de QcK Medium bulunmaktadır. Sadece Köşelerinden ufak bir açılma söz konusu ve üstüne bastırınca kapanıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

O kadar açılmıyor elbet ama belli bir oranda açılma yapıyor. Çok fazla değil ve oyun deneyimini etkilemiyor ama eğer hiç açılmasın diyorsanız kenarları dikilmiş mousepadler var. Razer Gigantus veya Asus ROG Sheath gibi. Yine de ben 2 yıldır kullanıyorum oyun deneyimini etkilemiyor hafif açılması.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı