Elektronik SteelSeries QCK Edge Large mouse pad +50TL indirim ile 128TL

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram

Normal QCK ile karıştırmayın arkadaşlar, bunun kenarları dikişli (normal QCK dikişsiz) ve normal QCK modelinden daha dayanıklı. Bu QCK değil, QCK Edge. Kendisi halihazırda indimde üstüne 50TL'lik kampanyayı da ekleyince 109TL'ye geliyor.

Normal fiyatı 200TL civarında. Bence alınır hatta bir tane de kendime alsam mı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Model o için ne önerirsiniz ?

İndirim geçerli değil artık sanırım.

Hocam 150TL'ye 50TL veren kodu kullanmanız gerekiyor linkini verdim. Kod: AMAZON50
Bu kodu kullanmak için belirli şartlar var onları da uygulayın, hepsi linkte yazıyor. Olmadı hopiden 30TL'lik kupon alın.

Normal QCK ile karıştırmayın arkadaşlar, bunun kenarları dikişli (normal QCK dikişsiz) ve normal QCK modelinden daha dayanıklı. Bu QCK değil, QCK Edge. Kendisi halihazırda indimde üstüne 50TL'lik kampanyayı da ekleyince 109TL'ye geliyor.

Normal fiyatı 200TL civarında. Bence alınır hatta bir tane de kendime alsam mı diye düşünüyorum.
Sepeti 180 TL tamamlayın. Daha sonra paycell kartınız ile kampanyalara katılıp Şok marketlerden 155 TL yükleyin. Daha sonra 25 TL ekstra verecek. Kartınızda 180 TL olacak. Daha sonra ürünü alın ve ay başında ekstra 40 TL iade alacaksınız.

Arkadaşlar kampanya sanırım bitmiş daha dün denediğimde çalışıyordu şu an çalışmıyor.
Bunu yaparak alın 20TL pahalı olur ama indirimli olur. 128TL'ye alırsınız. 128 de eder normal fiyatı 200-250TL.

Geri
Yukarı