Steelseries QcK+ Fare Altlığı İnceleme

Fare altlığı alma konusunda çok kararsızdım; büyük mü, orta boy mu, efendime söyleyeyim hangi marka vs. bir sürü soruların arasında gittim ve QcK+ fare altlığı aldım. 45x40x0.1cm ölçüleri var, gerçekten büyük bir fare altlığı, hatta yarısını henüz alışamadığımdan kullanamıyorum. Gerçekten kaygan bir geri bildirim veriyor, Logitech G440 ile mağazada kıyasladım, açık ara QcK daha kaygan his veriyor, öyle ki G440 ıslanmış zemin, QcK ise tereyağı sürülmüş gibi. Bu kişisel deneyimim, ilk izlenimimler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
QcK+ 1 yıl sonra performansı kaybediyor Heavy versiyonu almak daha mantıklı daha kalın 4 mm çok fazla fark ediyor.

Hayırlı uğurlu olsun. Şahsen bende FPS oyunlar oynayan bir oyuncu olarak 2006'dan bu yana Steelseries markasını kullanıyorum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Boyut olarak yer sıkıntısı yaşamayanlara Qck+ tavsiyemdir çünkü FPS oyunlarında mouse sensitivity ayarlarınız farklılık gösterebiliyor (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim arkadaşlar, 2 ayı geçti hala yağ gibi uzun kullanım sonuçlarını ileride tekrar belirteceğim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı