SteelSeries QCK+ Large 190 TL

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
XLarge (RGB Prism) olanı almayı planlıyorum, yalnız o üründe klavyenin üstüne koyduğumuz zaman bir süre sonra o bölgede ezilme vesaire oluyor mudur? (Misal klavyenin ayakları o bölgeye baskı yapıp ezilip deforme olması gibi.)

Xlarge (RGB Prism) olanı almayı planlıyorum, yalnız o üründe klavyenin üstüne koyduğumuz zaman bir süre sonra o bölgede ezilme vesaire oluyor mudur? (misal klavyenin ayakları o bölgeye baskı yapıp ezilip deforme olması gibi.)

Medium QCK'yi 2 sene kullandım anca deforme oldu. Yıkarken çok sert davrandım yoksa 2 seneden daha çok giderdi. Uzun kullanımda her mouse pad gibi deforme oluyor zamanla eskiyor yani ama genel kullanımda iz vb. olmaz.

Bahsi geçen modelin Miramar Edition olanını 75 liraya satamıyorum. 3 5 ay kullanmadım büyük diye satmaya çalışıyorum.😂😂
Çok komik ülke valla.

Medium QCK'yi 2 sene kullandım anca deforme oldu. Yıkarken çok sert davrandım yoksa 2 seneden daha çok giderdi. Uzun kullanımda her mouse pad gibi deforme oluyor zamanla eskiyor yani ama genel kullanımda iz vb. olmaz.
Deforme veya iz her türlü olacaktır, orasına mutabıkız. Demem şu ki; klavyenin üstüne koyduğumda klavyenin bacakları sayesinde tabakaya baskıp yapacağı için ilerleyen zamanda o bölgede çökme meydana geliyor mu?

Bahsi geçen modelin Miramar Edition olanını 75 liraya satamıyorum. 3 5 ay kullanmadım büyük diye satmaya çalışıyorum.😂😂
Çok komik ülke vallahi.

Kim neden ikinci el mouse pad alsın ki? Mirimar Edition klasik QCK serisi ile aynı değil. Bunun large versiyonu 20 euroya satılıyorken mirimarın 10 euroya satılmasından anlayabilirsin.
Deforme veya iz her türlü olacaktır, orasına mutabıkız. Demem şu ki; klavyenin üstüne koyduğumda klavyenin bacakları sayesinde tabakaya baskıp yapacağı için ilerleyen zamanda o bölgede çökme meydana geliyor mu?

Klavyenin yapacağı baskıdan iz oluşmaz ama monitörü bilemem.

Kim neden ikinci el mouse pad alsın ki? Mirimar Edition klasik QCK serisi ile aynı değil. Bunun large versiyonu 20 euroya satılıyorken mirimarın 10 euroya satılmasından anlayabilirsin.

Klavyenin yapacağı baskıdan iz oluşmaz ama monitörü bilemem.
Türkiye'deki fiyatlarına bakar mısın.
QCK+ serisinden, daha iyisi.
Fiyat farkı olması beni ilgilendirmiyor Hepsiburada'da aynı ürün 200 TL.
75 liraya dandik xrades almak yerine Steelseries'i tercih ederdim ben olsam.

Türkiye'deki fiyatlarına bakar mısın?
QCK+ serisinden, daha iyisi.
Fiyat farkı olması beni ilgilendirmiyor Hepsiburada'da aynı ürün 200 TL.
75 liraya dandik xrades almak yerine SteelSeries'i tercih ederdim ben olsam.

Benim 75 liram olsa ikinci el mouse pad almak ile uğraşacağıma xrades alır ya da para biriktirir QCK alırdım. Bu mousepadiniz QCK'lerden daha iyi değil adının öyle geçtiğine bakmayın taban yapısı farklı, internet Cafe mouse padlerinde ki gibi plastik ya tabii o tarzdan hoşlanan var ise bilemem. Ben kumaşı tercih ediyorum.

Benim 75 liram olsa ikinci el mouse pad almak ile uğraşacağıma xrades alır ya da para biriktirir QCK alırdım. Bu mousepadiniz QCK'lerden daha iyi değil adının öyle geçtiğine bakmayın taban yapısı farklı, internet Cafe mouse padlerinde ki gibi plastik ya tabii o tarzdan hoşlanan var ise bilemem. Ben kumaşı tercih ediyorum.
Tamam ama kötü bir mousepad değil.
Benim 75 liram olsa ve bu mousepadi görsem alırdım. Kendi ürünüm diye söylemiyorum. Şu anda HyperX kullanıyorum. Çok övülüyor diye aldım. Bir fark hissedemedim gibi bir şey. Muhtemelen QCK ile arasında bir fark hissedemezsin de.
Paran var diye harcamak zorunda değilsin.
Mesela i3 sistemin vardır, 200 liraya mousepad almazsın.
Benim de zaten hemen satma gibi bir derdim yok 75 liraya ihtiyacım yok. Bütçesi olmayan bir arkadaş alsa ucuza kaliteli mousepadi olur ama sıfır olsun kötü olsun diyorlar. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı