SteelSeries QCK Edge Large 158 TL

Grausam

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence aynı fiyata alacaksan eğer Glorious'un race mouse pad i var ben de kullanıyorum. Tavsiye ederim kesinlikle. Fiyatına geleceksek yorumlarını kontrol et bence, sahtelerini çok yapıyorlar.

Ürün Amazon tarafından hala sahte olabilir diyorsun, ilginç. Ayrıca hiç duyulmayan markalardan alışveriş yapmayı tercih etmem açıkçası.
Ürünü Prime'ın 50 TL indirimiyle 100 TL'ye almıştım, güzel bir ürün tavsiye ederim.

Satıcı Amazon sahte olduğunu sanmam binlerce yorum var ayrıca ciddi bir indirim büyük olasılıkla elden çıkarmak amacıyla yapıyorlar. Aslında dediğiniz modelle Qck edge large arasında kaldım fakat Qck large ın dikişli edge modelleri 300tl iken 158tl lik fiyat çok iyi bana kalırsa. Bu arada mouse padi almak isterdim fakat şuan uygun bütçem yok diğer üyeler görsün diye böyle bir konu açtım.

Ürün Amazon tarafından hala sahte olabilir diyorsun, ilginç. Ayrıca hiç duyulmayan markalardan alışveriş yapmayı tercih etmem açıkçası.
Ürünü Prime'ın 50 TL indirimiyle 100 TL'ye almıştım, güzel bir ürün tavsiye ederim.

Amazon satıcısı olduğunu dikkat etmedim, Glorious markasına gerçekten duyulmayan marka mı diyorsun... :D

Önceden benim de kullandığım bir mouse pad'idi fakat, kenarları 5-6 ay gibi kısa sürede soyulmaya başladı. Alt tabanı da çok fazla kir tutuyor. Eğer Speed tarzı istiyorsan yine Glorious'u tercih edebilirsin. Ama eğer farem çok hızlı olmasın ama kontrollü olsun diyorsan SteelSeries'i kesinlikle tercih et.

Mouse pad ini kesinlikle öneririm dostum, ben de SteelSeries markasının mouse padinden geçtim. Eğer speed tarzı mouse pad seviyorsan dediğim gibi kesinlikle bunu al.

Önceden benim de kullandığım bir mouse pad'idi fakat, kenarları 5-6 ay gibi kısa sürede soyulmaya başladı. Alt tabanı da çok fazla kir tutuyor. Eğer Speed tarzı istiyorsan yine Glorious'u tercih edebilirsin. Ama eğer farem çok hızlı olmasın ama kontrollü olsun diyorsan SteelSeries'i kesinlikle tercih et.

Mouse pad ini kesinlikle öneririm dostum, ben de SteelSeries markasının mouse padinden geçtim. Eğer speed tarzı mouse pad seviyorsan dediğim gibi kesinlikle bunu al.
Modeliniz edge miydi kenarları dikişli miydi dikişli olmayan modellerde soyulma çok normal fakat dikişli modeller oldukça dayanıklı oluyor diye duydum.

Geri
Yukarı