Steelseries Qck+ vs Qck Edge

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bu iki model arasında kenarlardaki dikiş dışında bir fark var mıdır acaba? Edge da dikiş bulunuyor, plus ise dikişsiz. Bazıları Plus'ın kayganlık konusunda daha kötü olduğunu söylemiş. Doğru mudur? Plus alırsam Edge ile aynı kayganlığı sağlayabilir miyim?

Fiyat farki ne kadar bilmiyorum ama qck+ uzmez seni.
Yalniz soyle bir durum var, eger odan normalden fazla toz tutuyorsa qck+ tarzi yuzeyler pisman eder adami :D Ilk gunku gibi puruzsuz olmasi icin 2-3 gunde bir guzelce temizlemen gerekiyor.

QCK Edge XL kullanıyorum memnunum açıkçası tek bir sorunu var tozlanıyor çabuk bir de cırtcırtlı cüzdanın gibi eşyaların varsa uzak tutmanı tavsiye ediyorum dikişteki ipleri kopartıyor onun yüzünden güzelim malzeme çöp olmasın

Benim odwm inanılmaz toz tutuyor benim gibi ıslak mendil biraz kuruduktan sonra (tabii sıvısını kaybetmeyecek) şekilde güzelce gezdirin tertemiz oluyor hatta iken bastis var onlarda güzel gidiyor diye görmüştüm.

Soyle bir şey var bir de ıslak mendil ile temizledikten sonra biraz kurulayın yoksa havadaki tozlar daha çok geliyor en iyi çözüm güzelce yıkayıp temizlemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı