SteelSeries QCK vs QCK Edge

jackarmis

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries QCK heavy XL öneririm birçok mousepad kullandım en iyisi diyebilirim
Bana medium lazım. Ama Edge/Heavy arasında kararsız kaldım. Hangisi daha iyi olur acaba?
Edge olan daha iyi kenarları dikişli olduğu için.
Ben de öyle düşünüyorum. Edge/Heavy arasında kaldım. Hangisi daha iyi olur acaba? Karşılaştırma videosu da bulamadım.

CS:GO'da 400 DPI 1.35 sense acceleration olmadan kullanan biri olarak G640 gsr-SE, GRS Black, HyperX Fury s Pro, goliathus Speed kullanan biri olarak kenarları dikişli olan mousepadlar hem bana göre çirkin duruyor hem de bilekten kullanan biri olarak sürterse kötü hissetiriyor ve zamanla dikişlerde tüylenmeler mevcut oldu Aliexpress'ten aldığım XXL mousepadtada. Edge kullanmadım ama kullanan CS:GO oyuncusuda bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ama en son SteelSeries QCK heavy de karar kıldım, tabii mousepadlar tamamen tercih meselesi.
2'Sini de güvenilir bir alışveriş sitesinden satın al kullan hangisini beyenmezsen 14 gün içerisinde geri yolla.

CS:GO'da 400 DPI 1.35 sense acceleration olmadan kullanan biri olarak G640 gsr-SE, GRS Black, HyperX Fury s Pro, goliathus Speed kullanan biri olarak kenarları dikişli olan mousepadlar hem bana göre çirkin duruyor hem de bilekten kullanan biri olarak sürterse kötü hissetiriyor ve zamanla dikişlerde tüylenmeler mevcut oldu Aliexpress'ten aldığım XXL mousepadtada. Edge kullanmadım ama kullanan CS:GO oyuncusuda bilmiyorum o yüzden yorum yapamam ama en son SteelSeries QCK heavy de karar kıldım, tabii mousepadlar tamamen tercih meselesi.
2'Sini de güvenilir bir alışveriş sitesinden satın al kullan hangisini beyenmezsen 14 gün içerisinde geri yolla.
Ben LoL oynayacağım. Bir de kolay olsa bile uğraşmayı sevmeyen biriyim. 2 tane sipariş et birini tekrar iade et falan istemiyorum. Şu an her şey okey, heavy/edge arasında kaldım. 1 saat düşünüp araştırayım.

Heavy olan oldukça kalın daha yumuşak gelmişti bana. QCK large şu an iş yerindeki mouse padim. Yeniden alıyor olsam edge alırdım.

Bu arada bendeki modelin kenarlarında vs herhangi bir açılma falan olmadı yanlış anlaşılma olmasın dikişli daha iyi geliyor bana sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı