SteelSeries QcK+ vs QcK Heavy

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu iki mousepadden birini alacağım ama kararsız kaldım. Herkes QCK+ öneriyor ama ben kalın mousepad seviyorum, bileğim daha rahat ediyor. Mouse sanki bulutların üstündeymiş gibi hissediyorum, masam biraz sert olduğu için direkt masaya koyuyor gibi hissediyor kalın olmayınca. QcK heavy güzel ama QcK+'tan ne farkı vardır kalınlık haricinde? Bu arada buradan alacağım pahalı mı?

Güncelleme: Qck Heavy olan modelini aldım. Kargo ücreti ile birlikte 98TL'ye geldi. Hala iptal edebiliyorum etmeli miyim ?

Son düzenleme:
Bende öyle bir sorun olmadı. Kenarlarının kolunuzu kesmesinin imkanı yok :D En fazla sütrünmeden acıtır ki o da çok zor. Mouse'u tutuş şeklinize de bağlı biraz.
Hocam kesiyordu derken cidden kesiyor anlamında değil :D :D Hani masaya kolunu koyarsın kenarı böyle hafif çizer ya kolunu kaldırdığında iz bırakır hani rahatsız eder. Ondan oluyordu.

Bu iki mousepadden birini alacağım ama kararsız kaldım. Herkes QCK+ öneriyor ama ben kalın mousepad seviyorum, bileğim daha rahat ediyor. Mouse sanki bulutların üstündeymiş gibi hissediyorum, masam biraz sert olduğu için direkt masaya koyuyor gibi hissediyor kalın olmayınca. QcK heavy güzel ama QcK+'tan ne farkı vardır kalınlık haricinde? Bu arada buradan alacağım pahalı mı?

Güncelleme: Qck Heavy olan modelini aldım. Kargo ücreti ile birlikte 98TL'ye geldi. Hala iptal edebiliyorum etmeli miyim ?
Şu anda nasıl aşınma gibi durumlar var mı? Edge ile Heavy arasında kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı